5 شغل دورکاری با حقوق بالای 30 میلیون تومان

تورهای مسافرتی لحظه آخر

برخی عناوبن شغلی مانند مشاغل حوزه برنامه‌نویسی و سئو، علی‌رغم نیاز به تخصص بالا الزامی به حضور فیزیکی در محل کار ندارند. ترکیب این 2 ویژگی باعث ایجاد فرصت ایده‌آل دورکاری با حقوق بالا برای متخصصان این رشته‌ها می‌شود.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 5 شغل دورکاری با حقوق بالای 30 میلیون تومان در اردیبهشت 1403 می‌پردازد.

1- استخدام برنامه‌نویس Python در شرکتی در تهران

یک شرکت فعال در حوزه کامپیوتر و امور دیجیتال در تهران، برای تهیه ویدئوهای آموزشی در این زمینه، اقدام به استخدام یک نیروی دورکار می‌کند. برای احراز این شغل به تسلط کامل بر موضوع اشاره است.

درآمد این شرکت به‌صورت مشارکت در فروش پرداخت می‌شود و به مقداری بالای 30 میلیون تومان می‌رسد. جنسیت، سابقه کار و وضعیت نظام وظیفه و مدرک تحصیلی برای دستیابی به این شغل اهمیتی ندارد.

بیشتر بخوانبد:

2- استخدام برنامه‌نویس ارشد بک‌اند در یک آژانس مهاجرتی

یک آژانس مهاجرتی تخصصی در تهران، فعال در حوزه استارتاپ ویزا کانادا، اقدام به استخدام یک برنامه‌نویس ارشد بک‌اند با سابقه کاری بیش از 6 سال به‌صورت دورکاری می‌کند.

مهارت‌های مورد نیاز برای این شغل بک‌‌اند، گیت (Git) و RestFul API هستند. جنسیت، مدرک تحصیلی و وضعیت نظام وظیفه تأثیری در احراز این شغل ندارند. حقوف پرداختی از 30 میلیون تومان آغاز می‌شود.

3- استخدام کارشناس سئو

یک شرکت فعال در زمینه بازارهای سرمایه در تهران، اقدام به استخدام یک کارشناس سئو می‌کند. این همکاری به‌صورت دورکاری خواهد بود و حقوق پرداختی برای آن از 35 میلیون تومان آغاز می‌شود. مهارت‌های موردنیاز برای احراز این شغل، سئو و دیجیتال مارکتینگ و حداقل مدرک مورد نیاز کارشناسی است. جنسیت متقاضی برای شرکت اهمیتی ندارد اما وضعیت برای آقایان کارت پایان خدمت یا معافیت از سربازی الزامی است. برای استخدام در این موقعیت شغلی به 3 تا 6 سال سابقه کاری نیاز است.

4- استخدام مهندس ارشد نرم‌افزار خانم در یک شرکت فناوری اطلاعات

یک شرکت فعال در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تهران، برای موقعیت مهندس ارشد نرم‌افزار، اقدام به استخدام یک نیروی دورکار خانم با حداقل مدرک کارشناسی می‌کند. مهارت‌های مورد نیاز برای احراز این شغل، مهندسی نرم‌افزار، پایتون، پستگرس‌کیوال (PostgreSQL) و نود جی‌اس (Node.js) هستند. متقاضی باید بالای 6 سال سابقه کار داشته باشد و درصورت استخدام بیش از 50 میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد.

5- استخدام برنامه‌نویس اندروید در یک شرکت فناوری اطلاعات

یک شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات در تهران، یک نیروی برنامه‌نویس اندروید را به‌صورت دورکار برای تهیه ویدیوهای آموزشی استخدام می‌کند. جنسیت، وضعیت نظام وظیفه، داشتن مدرک تحصیلی و سابقه کار تأثیری در احراز این شغل ندارند و تنها شرایط استخدام، تسلط بر اندروید است. حقوق پرداختی به این نیرو مشارکت در فروش است و از 30 میلیون تومان شروع خواهد شد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامایران تلنت
روکش مارال
رایانه کمک
آهن رویال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز