5 شغل حوزه روابط عمومی در تهران + حقوق دریافتی

5 شرکت که در تهران کارشناس روابط عمومی استخدام می کنند-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

در دنیای امروز، نقش و اهمیت روابط عمومی در شرکت‌ها به عنوان یکی از عوامل کلیدی موفقیت و پیشرفت آن‌ها بیش از پیش مشخص است. مدیران و کارشناسان روابط عمومی در شرکت‌های مختلف نقش بسیار مهمی در ارتباط با عموم، رسانه‌ها، مشتریان، و سایر ذینفعان دارند. مدیران و کارشناسان روابط عمومی در شرکت‌ها با برقراری ارتباطات مؤثر و قوی، مدیریت بحران‌ و ارائه اطلاعات صحیح و به موقع به جامعه، نقش حیاتی در حفظ اعتبار و پایداری سازمان دارند.

کاماپرس، در این گزارش به معرفی 5 شغل در حوزه روابط عمومی می‌پردازد.

استخدام روابط عمومی

یک آموزشگاه مهندسی که در زمینه آموزش‌های تخصصی IT فعالیت می‌کند به دنبال استخدام کارشناس روابط عمومی با بیش از 3 سال سابقه کاری و حقوق 16 میلیون تومان است. از توانمندی‌های لازم برای این شغل می‌توان به خبرنویسی و اطلاع رسانی، ارتباط با رسانه‌ها و جراید، مهارت‌های نوشتاری و نویسندگی، برگزاری مراسمات، جشن ها و… اشاره کرد.

استخدام کارشناس روابط عمومی (PR)

یک هلدینگ بین‌المللی که در حوزه‌‌های مختلفی از جمله مهاجرت فعالیت دارد به دنبال استخدام کارشناس روابط عمومی (PR) با بیش از 3 سال سابقه کاری است و برای این شغل 50 میلیون تومان در نظر دارد. برای تصدی این شغل تسلط کامل بر تدوین استراتژی PR و کمپین و سناریو PR، ابزارهای Brand monitoring، تکنیک‌های پشتیبانی برند در مواقع بحران و یا توطئه، نتورک قوی در رسانه‌های اکوسیستم استارت‌آپی، تکنولوژی و خبری، نگارش خبر و رپورتاژ و شبکه اجتماعی لینکدین و ایکس الزامی است.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

استخدام سرپرست روابط عمومی

یک موسسه خیریه مردم نهاد به سرپرست روابط عمومی با بیش از 3 سال سابقه کار نیاز دارد و برای این شغل 24 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. همکاری در تدوین طرح‌ها و برنامه‌های و سیاست‌های روابط عمومی نظیر رسانه، تبلیغات، انتشارات. مارکتینگ و پاسخگویی به سازمان‌های اداری و شرکت‌های خصوصی در برابر مخاطبان از وظایف این فرد به شمار می‌رود.

استخدام کارشناس روابط عمومی در تهران

یک شرکت خدمات مسافرتی کارشناس روابط عمومی با 3 سال سابقه کار استخدام می‌کند. حقوق فرد در این موقعیت شغلی 18 میلیون تومان خواهد بود. فرد باید از مهارت‌های ارتباطی عالی، توانایی کار تیمی و تحمل فشار کاری زیاد در زمان‌های شلوغ کاری برخوردار باشد. مواردی چون رسیدگی به شکایات مشتریان و جبران خدمات با رعایت شاخص‌های تعریف شده بر عهده این کارشناس خواهد بود.

استخدام کارشناس روابط عمومی بدون نیاز به سابقه کار

شرکتی در زمینه نوآوری و فناوری شهری فعالیت دارد به دنبال استخدام کارشناس روابط عمومی با حقوق 15 میلیون تومان است. این فرد باید ایجاد و حفظ روابط با سازمان‌ها و شرکت‌ها جهت جلب حمایت برای کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، جذب اسپانسر مالی، برقراری ارتباط با رسانه‌ها و مطبوعات و تهیه گزارش عملکرد را برعهده بگیرد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
دادپویان
آهن رویال
ایده سبز
اوج آرام
آریاپی
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز