5 شغل تدوینگری و فیلمبرداری با حقوق 20 تا 25 میلیون تومان

5 شغل تدوینگری و فیلمبرداری با حقوق 20 تا 25 میلیون تومان-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

حوزه تدوین و فیلمبرداری یکی از مهم‌ترین بخش‌های صنعت سینما و تولید محتوا است که نقش بسیار حائز اهمیتی در ایجاد آثار هنری و سرگرمی دارد. با رشد صنعت سینما و تولید محتوا، فرصت‌های شغلی بسیاری در حوزه تدوین و فیلمبرداری به وجود آمده است که به علاقمندان این حوزه امکان فعالیت در موقعیت‌های شغلی جذاب و پررونق را ارائه می‌دهد.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل در حوزه تدوین و فیلمبرداری با حقوق 20 تا 25 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام فیلمبردار و ادیتور

شرکتی که در زمینه آموزش توسعه فردی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام یک فیلمبردار و ادیتور است و برای این موقعیت شغلی 24 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. فرد باید به عکاسی حرفه‌ای پورتره و صنعتی، فیلم برداری برای ساخت ریلز و ادیت ویدیو و عکس مسلط باشد.

استخدام عکس و فیلمبردار

یک پلتفرم اجاره اقامتگاه و ویلا در شهرهای گردشگری ایران به عکاس و فیلمبردار نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 20 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. تولید محتوای ویدئویی برای شبکه‌های اجتماعی، تدوین کامل و دقیق ویدئوهای تولید شده با استفاده از نرم‌افزارهای حرفه‌ای، عکاسی حرفه‌ای از پروژه‌های مختلف و فیلمبرداری از ایونت‌های داخلی با رعایت پرسونای برند از وظایف این فرد محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:

استخدام تدوینگر

یک موسسه فرهنگی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کند به دنبال استخدام تدوینگر با بیش از 5 سال سابقه کاری و با حقوق 20 میلیون تومان است. تسلط کامل به نرم افزارهای Adobe premiere، آشنایی با نرم افزار افترافکت و فتوشاپ، تسلط به تصویربرداری با دوربین‌های DSLR و آشنایی به اصول کارگردانی برای تصدی این شغل ضروری اعلام شده است.

استخدام فیلمبردار و تدوینگر حرفه‌ای

مجموعه‌ای که در زمینه برندینگ و مارکتینگ کار می‌کند به یک فیلمبردار و تدوینگر حرفه‌ای با حقوق 24 میلیون تومان نیاز دارد. برای تصدی این شغل برخورداری از حداقل 6 سال سابقه کار الزامی بوده و فرد باید در ضبط ویدیوها و عکس‌های باکیفیت بالا تبحر داشته باشد. از وظایف کلیدی تعریف شده برای این موقعیت شغلی می‌توان تولید ویدیوهای محیطی، سوال جواب، شرح داستانی و …اشاره کرد.

استخدام تصویربردار

شرکتی که در زمینه راه انداری کسب و کارهای اینترنتی فعال است تصویربردار استخدام می‌کند. برای شروع این همکاری فرد به بیش از سال سابقه کاری نیاز دارد و 20 میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد. مواردی چون توانایی تصویربرداری با گوشی و دوربین، تسلط به نورپردازی، کارگردانی هنگام ضبط و تصویربرداری بدون لرزش دست برای شروع این کار ضروری است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
روکش مارال
آریاپی
آهن رویال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز