5 شغل با حقوق 50 میلیون تومان در تهران / بهار و تابستان 1403

5 شغل با حقوق 50 میلیون تومان در تهران / بهار و تابستان 1403-کاماپرس
ژیوار

شرکت‌های بزرگ در حوزه‌های مختلف معمولاً افراد را با حقوق بالا استخدام می‌کنند. افرادی که دارای تحصیلات بالا، مهارت‌های فنی قوی، تجربه کاری مناسب و توانایی حل مسائل پیچیده هستند، شانس بیشتری برای استخدام در این شرکت‌ها دارند. همچنین، افرادی که به روز با تکنولوژی‌های جدید هستند، توانایی کار تیمی دارند و دارای مهارت‌های ارتباطی قوی هستند می‌توانند به عنوان نیروهای مورد نیاز این شرکت‌ها شناخته شوند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با حقوق 50 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام مدیر دیجیتال مارکیتینگ

یک شرکت فعال در حوزه ارزی و مالی به دنبال استخدام مدیر دیجیتال مارکیتینگ با 5 سال سابقه کاری است و برای این موقعی شغلی 50 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید توانایی رشد برند، افزایش آگاهی از برند، پیشبرد برند و رهبری تیم مارکتینگ را داشته باشد. تسلط به تهیه استراتژی بازاریابی دیجیتال و تبلیغات آنلاین نیز برای تصدی این شغل لازم است.

استخدام برنامه نویس فول استک

یک شرکت فعال در زمینه طراحی و تولید نرم افزار به برنامه نویس فول استک نیاز دارد و حقوق این موقعیت شغلی را 50 میلیون تومان اعلام کرده است. برای شروع این همکاری برخورداری از 5 سال سابقه کاری بیمه‌ای و معتبر ضروری بوده و فرد بر فرآیندهای توسعه‌ای نرم افزار آشنا باشد. از موارد مهم برای تصدی این شغل می‌توان به تسلط کامل به زبان برنامه نویسی PHP و مفاهیم شی گرایی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام مهندس الکترونیک

یک شرکت تولید کننده لباس‌های هوشمند مهندس الکترونیک با بیش از 5 سال سابقه کاری قابل استعلام و حقوق 50 میلیون تومان استخدام می‌کند. فرد برای شروع این همکاری به مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک، تسلط به نرم افزارهای مربوطه و توانایی خواندن نقشه دستگاه های الکترونیکی و صنعتی و آشنایی با نرم افزار Eplan نیاز دارد.

استخدام مدیر توسعه کسب و کار

شرکتی که در حوزه مهاجرت، دیجیتال مارکتینگ، کاریابی و … فعالیت می‌کند برای استخدام مدیر توسعه کسب و کار با بیش از 3 سال سابقه کاری اقدام کرده است. این فرد با حقوق 50 میلیون تومان باید وظایفی چون بررسی نیازها، مشکلات و فرصت‌های موجود در کسب و کار و تعیین راه‌حل‌های مناسب برای بهبود آنها و انجام برنامه‌ریزی لازم به منظور اجرای تغییرات عملیاتی را بر عهده بگیرد.

استخدام مشاور ارشد مهاجرت تحصیلی

یک موسسه مهاجریتی به دنبال استخدام مشاور ارشد مهاجرت تحصیلی است و برای این موقعیت شغلی که به کسی که از 3 سال سابقه کاری مرتبط و حداقل تحصیلات در مقطع کارشناسی در رشته‌های موثر و از دانشگاه‌های ممتاز داخلی و خارجی برخوردار باشد 50 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. تسلط و تخصص عالی در زمینه مشاوره و فروش ویزاهای تحصیلی نیز حائز اهمیت است.

کارجویان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل معرفی شده به سایت‎‌های کاریابی اینترنتی چون ای استخدام، جاب ویژن، جابینجا، ایران تلنت و … مراجعه کنند.

انتهای پیام

مرتبط با : استخدام یارایران تلنتکاربومکامپیوتر جابز
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز