5 شغل با حقوق 40 میلیون تومان در آذر 1402

5 شغل با حقوق 40 میلیون تومان در آذر 1402-کاماپرس

مشاغل پردرآمد نه تنها از نظر مالی سودآور هستند، بلکه ثبات، پیشرفت شغلی و توانایی داشتن یک سبک زندگی راحت را نیز ارائه می‌دهند. از فناوری و امور مالی گرفته تا مراقبت‌های بهداشتی، مدیریت و مهندسی، مشاغل متعددی وجود دارند که موقعیت‌های پردرآمدی را برای افراد واجد شرایط ارائه می‌دهند. با این حال، رسیدن به یکی از این شغل‌های پردرآمد، به ترکیبی از آموزش، تجربه و مهارت‌های ویژه نیاز دارد.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با حقوق 40 میلیون تومان را معرفی می‌کند.

استخدام قائم مقام مدیر عامل

موسسه‌ای که در حوزه روانکاوی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام قائم مقام مدیر عامل است. فرد مورد نظر این شرکت باید بیش از 10 سال سابقه فعالیت در سمت مدیر ارشد را داشته باشد. موسسه برای این موقعیت شغلی 40 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. داشتن مدرک کارشناسی‌ارشد یا دکتری در MBA یا DBA و برخورداری از مهارت ارتباطی، کار تیمی، حل مسئله و تصمیم‌گیری در بحران از موارد ضروری برای تصدی این شغل است.

استخدام مدیر دیجیتال مارکتینگ

هلدینگی که شامل چند شرکت در حوزه‌های مهاجرت، پرداخت، ویزا، تور و سرمایه گذاری بین‌المللی است، مدیر دیجیتال مارکتینگ استخدام می‌کند. این فرد باید بیش از سه سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد و 40 میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد. برای تصدی این شغل تسلط کامل به زبان انگلیسی و برخورداری از مدرک زبان آیلتس 7 به بالا  الزامی است. همچنین تسلط به برنامه‌ریزی، استراتژی و اجرای کمپین در شبکه‌های مختلف اجتماعی ضروری است.

کرمان موتور شیراز

بیشتر بخوانید:

استخدام مدیر فروش و بازاریابی

هلدینگی که در زمینه تولید و بازرگانی تجهیزات الکترونیکی، پزشکی، برودتی و الکتریکی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام مدیر فروش و بازاریابی خانم است. فرد برای شروع همکاری با این شرکت به بیش از شش سال سابقه کاری نیاز دارد و 40 میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد. پذیرش مسئولیت تارگت‌های کل مجموعه‌های هلدینگ، برخورداری از دانش و تجربه مناسب و تسلط کامل در مباحث مارکتینگ، روابط عمومی قوی و آشنایی به نرم افزار CRM برای تصدی این شغل ضروری است.

استخدام کارشناس امور مهاجرتی

شرکتی که در زمینه مهاجرت و مسائل حقوقی این حوزه فعالیت می‌کند به دنبال استخدام کارشناس امور مهاجرتی با حقوق 40 میلیون تومان است. تسلط کامل به زبان انگلیسی، آشنایی به فرآیندهای مهاجرتی در روش‌ها و کشورهای مختلف، آشنایی به پروسه‌های اپلای دانشگاه‌ها و سفارت‌ها الزامی است. همچنین برخورداری از روابط عمومی بالا، فن بیان قوی، توانایی کار تیمی و انعطاف پذیری در این شغل ضروری محسوب می‌شود. پرداخت به موقع حقوق و پرداخت پورسانت فعالیت‌ها از تعهدات این شرکت است.

استخدام برنامه نویس React.js

شرکتی که در حوزه جذب و استخدام افراد توانمند و مستعد برای سازمان‌های مختلف فعالیت می‌کند، به دنبال جذب یک برنامه نویس React.js است. این برنامه نویس برای تصدی این شغل باید بیش از سه سال سابقه کاری داشته باشد و حقوق وی 40 میلیون تومان خواهد بود. آشنایی کامل با React.js، فریم‌ورک NextJs، CSS Frameworkها، Redux, Context و SSR و SSG برای شروع فعالیت در این موقعیت شغلی حائز اهمیت است. همچنین آشنایی فرد با ES6-ES9 و تجربه طراحی و پیاده سازی Api با استانداردهای Rest مزیت محسوب می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نرم افزار حسابداری
آیرومارت-کاماپرس
آسیاتک
ایمالز
آریا کیا سفر
دومینیکا پارادایس
قیمت روز لپ تاپ
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصران گشت