5 شغل با حقوق بالای 45 میلیون تومان در تهران ویژه تابستان 1403

5 شغل با حقوق بالای 45 میلیون تومان در تهران ویژه تابستان 1403-کاماپرس
ژیوار

افرادی که در مشاغل پردرآمد مشغول می‌شوند عموماً افرادی هستند که دارای تحصیلات بالا، مهارت‌های فنی یا حرفه‌ای خاص، تجربه کاری موثر و یا شبکه‌ی ارتباطی قوی هستند. این افراد ممکن است مدیران، مشاوران، کارآفرینان، مهندسان، پزشکان، وکلا، مدیران مالی، برنامه‌نویسان، طراحان و یا هنرمندان باشند. همچنین افرادی که توانایی رهبری، نوآوری و یا ایده‌های خلاقانه دارند نیز می‌توانند در مشاغل پردرآمد موفق باشند.

کاماپرس دراین گزارش 5 موقعیت شغلی با حقوق بالای 45 میلیون تومان را معرفی می‌کند.

استخدام سرپرست فنی مهندسی

شرکتی که در زمینه تامین تجهیزات اطفاء حریق، امنیت و ایمنی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام سرپرست فنی مهندسی است و برای این موقعیت شغلی 45 تا 60 میلیون تومان حقوق در نظر دارد. این شرکت به فردی نیاز دارد که ضمن برخورداری از 4 سال سابقه کاری مرتبط، سابقه مدیریتی را نیز در کارنامه خود داشته باشد. همچنین برخورداری از مدرک کارشناسی مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مدیریت و کسب و کار نیز حائز اهمیت است.

استخدام مدیر عامل

شرکتی که در صنایع دارویی فعال است به مدیر عامل نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 45 تا 65 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید از 10 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه برخوردار باشد. همچنین این فرد باید از مدرک دکتری داروسازی، اقتصاد، مالی، حسابداری یا مهندسی شیمی و پلیمر برخوردار بوده و بر زبان انگلیسی نیز مسلط باشد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام سرپرست فروش سازمانی

یک شرکت فعال در حوزه صنایع غذایی، سرپرست فروش سازمانی با حقوق 45 تا 50 میلیون تومان استخدام می‌کند. این شرکت به فردی نیاز دارد که دارای 5 سال سابقه کاری مرتبط بوده و مدرک کارشناسی صنایع غذایی یا کشاورزی داشته باشد. برای تصدی این شغل تسلط به اصول و فنون مذاکره حائز اهمیت بوده و مراجعه حضوری به ارگان‌ها و سازمان‌ها جهت عقد قرارداد سازمانی و فروش کالا ضروری است.

استخدام مدیر فروشگاه

شرکتی که در حوزه خرید و فروش فرش فعالیت دارد به دنبال استخدام مدیر فروشگاه با حقوق 45 تا 60 میلیون تومان است. فرد برای شروع این همکاری باید 2 سال سابقه کاری مرتبط داشته و از سابقه مدیریتی نیز برخوردار باشد. از دیگر موارد مهم برای تصدی این شغل می‌توان به تسلط به استراتژی‌های فروش و توانایی تعریف شاخص‌های کلیدی فروش و آنالیز آن‌ها اشاره کرد.

استخدام معاون مهندسی صنایع

یک شرکت تولیدی برای استخدام معاون مهندسی صنایع اقدام کرده و برای این موقعیت شغلی 45 تا 65 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. برای شروع این همکاری فرد باید دارای 15 سال سابقه کاری و مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع باشد. سابقه کار در حوزه لجستیک و زنجیره تامین و آگاهی به‌روز در این حوزه‌ها و همچنین تسلط به برنامه‌ریزی تولید و کنترل مصرف، کنترل ضایعات و تولید ناب نیز الزامی است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این مشاغل می‌توانند به سایت‌های کاریابی اینترنتی همچون جاب ویژن، جابینجا، ای استخدام، ایران تلنت و غیره مراجعه کنند.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامایران تلنتجاب ویژنجابینجا
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز