5 شغل با حقوق بالای 30 میلیون تومان / شهریور 1402

امروزه متخصصین، مهندسین و افراد ماهر که دارای مهارت‌ها و دانش حرفه‌ای در زمینه‌های خاص هستند، حقوقی بیش از میانگین رایج دریافت می‌کنند. سطح مدرک تحصیلی، میزان سابقه‌کار و موقعیت و درجه شغلی افراد از جمله عواملی است که بر میزان حقوق دریافتی آنها تاثیر می‌گذارد.

کاماپرس در ادامه این گزارش 5 شغل با حقوق بالای 30 میلیون تومان را معرفی می‌کند.

* یک شرکت در زمینه تامین تجهیزات، نصب و راه‌اندازی پروژه‌ها در حوزه‌های نیروگاه‌های حرارتی آبی، بادی و خورشیدی، مدیر پروژه آقا استخدام می‌کند. متقاضیان این سمت شغلی باید حداقل 10 سال سابقه کار مدیریتی داشته باشند و دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع یا مهندسی برق باشند. آشنایی با نرم‌افزارهایی چون ورد و اکسل در سطح پیشرفته و آشنایی با نرم‌افزارهای ویزیو، پاورپوینت و مایکروسافت پروژه از جمله مهارت‌های تعیین شده برای این ردیف شغلی به شمار می‌روند. فرد در این موقعیت شغلی حقوقی برابر با 30 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

* یکی از بزرگترین مجموعه‌های تولیدکننده صنایع غذایی کشور به دنبال استخدام مهندس آی‌تی است. فرد متقاضی باید ضمن داشتن سنی بین 35 تا 40 سال، دارای مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر یا فناوری اطلاعات نیز باشد. تسلط بر خطایابی قطعات سخت‌افزاری، تعمیرات اولیه کامپیوترها، اسکنرها و سایر سخت‌افزارها، تسلط بر سیستم عامل‌های مایکروسافت و غیره از مهارت‌های لازم این مهندس هستند. آشنایی با نرم‌افزارهایی چون اکسل در حد پیشرفته، نرم‌افزارهای ورد، اکتیو دایرکتری، شرپوینت و دیتابیس در حد متوسط از دیگر مهارت‌های لازم برای این ردیف شغلی هستند. این مهندس آی‌تی حقوقی برابر با 30 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

اجاره خودرو در تهران

* بزرگترین سازمان دندانپزشکی ایران مدیر داخلی کلینک دندانپزشکی خانم یا آقا استخدام می‌کند. متقاضیان این شغل ضمن داشتن سنی بالاتر از 35 سال باید دارای 5 سال سابقه کار در گروه‌های شغلی مشابه باشند. نظارت و کنترل کلیه امور اداری، کنترل کیفی عملکردهای پرسنل، برنامه‌ریزی امورمالی و مصاحبه و استخدام نیروهای مورد نیاز و غیره از جمله وظایف تعیین شده برای این مدیر داخلی به شمار می‌روند. این مدیر داخلی حقوقی بین 30 تا 35 میلیون تومان دریافت خواهد کرد.

*یک مجموعه در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی سلولزی بانوان، سرپرست تامین و تدارکات داخلی خانم یا آقا استخدام می‌کند. متقاضیان این شغل ضمن داشتن سنی پایین‌تر از 35 سال دارای 5 سال سابقه کار در گروه شغلی مشابه باشند. تسلط با نرم‌افزارهایی چون ورد و اکسل در حد متوسط، آشنایی به منابع تامین کالا و دریافت استعلام از تامین کنندگان و آشنایی با صنعت آرایشی و بهداشتی از دیگر ویژگی‌های لازم برای متقاضیان این موقعیت شغلی است.

* یک مجموعه خدمات خودرویی به برنامه نویس فرانت جاوا آقا یا خانم نیازمند است. آشنایی با نرم‌افزارهایی چون JQuery ، جاوا، بوتس‌تراپ، رتروفیت، اسپرینگ بوت و کنترلر از جمله مهارت‌های لازم برای این شغل هستند. این مجموعه افرادی که مایل به گذراندن دوره‌های کارآموزی هستند را نیز استخدام می‌کند. فرد در این موقعیت شغلی حقوقی بین 30 تا 35 میلیون تومان دریافت می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران تلنتجاب ویژنجابینجا
نرم افزار حسابداری
سیم آخر-کاماپرس
دیجی آب کالا-کاماپرس
لوازم آرایشی سفیر
پستکس
قیمت روز تیرآهن
تور اروپا نوروز 1403
الو ویزا
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز