5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان در شرق تهران

5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون توامن در شرق تهران-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

جمعیت قابل توجهی از کارجویان ساکن تهران در مناطق شرقی این شهر زندگی‌ می‌کنند و تمایل دارند محل کار و زندگیشان به هم نزدیک باشد. همچنین با توجه به توسعه صنعت و خدمات در این منطقه، افزایش تقاضا برای شغل‌های با حقوق بالا رو به افزایش است.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان در شرق تهران را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس برنامه ریزی

یک شرکت که در زمینه تولید کالاهای الکتریکی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام کارشناس برنامه‌ریزی (تحلیل سیستم‌ها) است. فرد در این موقعیت شغلی برنامه‌ریزی تولید و فروش، تعیین اهداف مطابق با برندها، تهیه گزارشات دوره‌ای، طراحی و توسعه داشبوردهای مدیریتی راهبری و فرایند برنامه‌ریزی و هماهنگی با واحدهای مرتبط را بر عهده می‌گیرد. داشتن مهارت‌های پیشرفته نرم‌افزاری، تفکر تحلیلی و دقت و توجه به جزئیات لازمه شروع این کار است. شرکت برای این شغل ۲۰ میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند.

استخدام مسئول توسعه محصول

شرکتی که در زمینه پستی فعالیت دارد رئیس توسعه محصول استخدام می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید در بازی سنی ۳۰ الی ۳۵ سال باشد و از تحصیلات کارشناسی یا کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی، مهندسی صنایع و یا کامپیوتر برخوردار باشد. طراحی، برنامه‌ریزی و انجام پروژه‌های تحقیقات بازار با هدف شناسایی فرصت‌های بهبود و توسعه سرویس و مشارکت در تدوین سیاست‌ها و برنامه‌ریزی برای افزایش سهم از جمله وظایف فرد در این موقعیت شغلی است. فرد باید سه تا ۶ سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد و ۲۲ میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

استخدام کارشناس ارشد فروش

یک شرکت که در زمینه فناوری اطلاعات کار می‌کند به یک کارشناس ارشد فروش نیازمند است و برای این موقعیت شغلی ۲۰ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. تسلط به فروش سازمانی (B2B)، آشنایی اولیه با مفاهیم سرور و خدمات دیتا سنتر و IP، آشنایی با crm و قیف فروش از مهارت‌های لازم برای شروع فعالیت در این موقعیت شغلی به شمار می‌رود.

استخدام کارشناس الکترونیک

یک شرکت دانش بنیان که در زمینه الکترونیک فعال است برای استخدام کارشناس الکترونیک اقدام کرده است. این کارشناس با ۶ سال سابقه کاری استخدام می‌شود و ۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد. فرد باید با نرم‌افزارهای الکترونیکی آشنا باشد و توانایی تحلیل طراحی و مهندسی معکوس مدارات الکترونیکی را داشته باشد. توانایی مطالعه متون انگلیسی، نگارش اسناد فنی، اعزام به ماموریت‌های کاری و انجام اضافه کار در صورت نیاز از دیگر الزامات برای تصدی این شغل است.

استخدام توسعه دهنده ارشد جاوا

یک مجموعه دانش بنیان که در زمینه طراحی معماری و تولید نرم‌افزارهای خاص در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند، توسعه دهنده ارشد جاوا با بیش از سه سال سابقه کاری مرتبط استخدام می‌کند. مشارکت در طراحی، تولید و نگهداری نرم‌افزارهای پیچیده حوزه مالی و پرورش توسعه دهنده‌های بک اند از مسئولیت‌های این فرد خواهد بود. شرکت برای این برنامه نویس ارشد ۲۴ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
آریاپی
آهن رویال
رایانه کمک
ایده سبز
دادپویان
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز