5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403

5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان در تهران / فروردین 1403-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

در شهر تهران، بازار کار پر رقابتی و پویاست و افراد همیشه به دنبال فرصت‌های شغلی با درآمد مناسب هستند. از آنجایی که هزینه‌های زندگی در تهران بالا و قیمت مسکن و اجاره خانه‌ها در حال افزایش است، پیدا کردن شغل با درآمد مناسب برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. شغل‌های با درآمد بالای ۲۰ میلیون تومان در تهران، از جمله شغل‌هایی هستند که معمولا نیاز به مهارت، تخصص، تحصیلات و تجربه کاری دارند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با درآمد 20 میلیون تومان و بالاتر در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام حسابدار ارشد

یک شرکت فعال در زمینه پروژه‌های عمرانی و ساخت به دنبال استخدام حسابدار ارشد با حقوق ۲۰ میلیون تومان است. آشنایی با اصول حقوق و دستمزد، بیمه، امور مالیاتی و پیمانکاری برای شروع همکاری با این شرکت لازم است. فرد مورد نظر باید حداقل ۵ سال سابقه کاری مرتبط داشته باشد و در صورت کارآمد بودن حقوق وی افزایش خواهد یافت.

استخدام کارشناس ارشد منابع انسانی

یک شرکت فعال در زمینه حمل و نقل توریستی کارشناس ارشد منابع انسانی با 22 میلیون تومان حقوق استخدام می‌کند. این کارشناس برای شروع همکاری با این شرکت به حداقل ۵ سال سابقه کاری و تسلط کامل به زبان انگلیسی نیازمند است. برنامه‌ریزی استخدام و جذب نیروی کار و همچنین ارائه آموزش و توسعه شغلی کارکنان فعلی شرکت به عهده این فرد خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

استخدام مدیر تولید محتوا

شرکتی که در زمینه برندینگ و تبلیغات خدمات پزشکی و مراکز درمانی کار می‌کند به دنبال استخدام مدیر تولید محتوا با بیش از سه سال سابقه کاری است. فرد مورد نظر این شرکت باید از مهارت‌های نویسندگی و ویرایش سناریو و همچنین اصول تصویربرداری و تولید محتوا برخوردار باشد. شرکت برای این مدیر تولید محتوا ۲۲ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است.

استخدام مدیر بازرگانی خارجی

شرکتی که در زمینه فروش و واردات اورینگ و پکینگ با متریال‌های مختلف فعالیت می‌کند، به دنبال استخدام مدیر بازرگانی خارجی با بیش از سه سال سابقه کاری و حقوق ۲۴ میلیون تومان است. فرد مورد نظر این شرکت باید به سامانه جامع تجارت، ثبت سفارش، پروسه واردات و زبان انگلیسی کاملاً مسلط باشد.

استخدام فیلمبردار و تدوینگر

شرکتی که در زمینه مارکتینگ و برندینگ کار می‌کند به دنبال استخدام یک فیلمبردار و تدوینگر با حقوق ۲۴ میلیون تومان است. این فرد باید ۶ سال سابقه کاری داشته باشد. مهارت قوی در فیلمبرداری و عکاسی و همچنین کارگردانی و تفهیم ایده‌های محتوایی به مشتری برای تصدی این شغل الزامی است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
دادپویان
ایده سبز
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز