5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان بدون نیاز به سابقه کار

سابقه کار و تخصص دو معیار تأثیرگذار در استخدام افراد است. بسیاری از مواقع افرادی که سابقه کاری بالاتری دارند، حقوق بالاتری نیز دریافت می‌کنند. یافتن شغل برای افرادی که سابقه کار ندارند کار مشکلی است. با این حال برخی از مشاغل وجود دارند که نیاز به سابقه کار ندارند و حقوق مناسبی هم پرداخت می‌کنند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

در ادامه کاماپرس با جستجو در سایت جابینجا 5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان که نیازی به سابقه کار ندارند را معرفی می‌کند.

*یک شرکت فناوری اطلاعات نیاز به کارشناس شبکه بدون نیاز به سابقه کار دارد. تسلط بر لینوکس، مانیتورینگ زبیکس، مجازی سازی فضا و … از دیگر ویژگی‌های در نظر گرفته شده برای این موقعیت شغلی است. حقوق این شغل حداقل 20 میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید:

آریاک سفر

* مدیر فروش دیگر موقعیت شغلی با حقوق حداقل 20 میلیون تومان است که نیازی به داشتن سابقه کار ندارد. تشکیل و گسترش تیم فروش، پشتیبانی تیم فروش، طراحی کمپین تبلیغاتی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و … از دیگر وظایف تعریف شده برای این کار هستند.

* یک شرکت مهاجرتی نیاز به ادمین شبکه‌های اجتماعی و تولیدکننده محتوا با حقوق حداقل 20 میلیون تومانی دارد. در این موقعیت شغلی نیازی به سابقه کار وجود ندارد. از جمله وظایف تعریف شده برای این شغل تولیدمحتوای متنی و ویدیویی، رصد فعالیت رقبا در فضای مجازی و حضور به عنوان چهره شرکت در شبکه‌های اجتماعی است.

*یک شرکت فعال در حوزه روانشناسی برنامه‌نویس پی‌اچ‌پی بدون نیاز به سابقه کار استخدام می‌کند. آشنایی عمیق و کامل با 2Yii تنها شرط مورد نیاز برای پذیرش در این شغل تعریف شده است. حداقل حقوق این کار 20 میلیون تومان است.

 

 

* شرکتی فعال در حوزه فناوری اطلاعات برنامه‌نویس ارشد انگولار استخدام می‌کند. در این موقعیت شغلی فرد باید بر اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس و جاوا اسکریپت تسلط داشته باشد. حقوق در نظر گرفته شده برای این موقعیت شغلی 24 میلیون تومان است.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “5 شغل با حقوق بالای 20 میلیون تومان بدون نیاز به سابقه کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز