5 شغل با حقوق بالای 18 میلیون تومان در تهران/ آبان 1402

تورهای مسافرتی لحظه آخر

در بازار کار امروزی، برای پایداری مالی، پیدا کردن یک شغل با درآمد بالا ضروری است. این موضوع برای افراد ساکن در کلانشهرهایی چون تهران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که هزینه‌ زندگی در این شهرها بالاتر است. از طرفی، مشاغل پردرآمد به دلیل دارا بودن تخصص و مهارت‌های خاص، به افراد امکان پیشرفت و رشد حرفه‌ای را می‌دهند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با حقوق بالای 18 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس تحلیل مالی و بودجه‌ریزی

یک شرکت فعال در زمینه سرمایه‌گذاری در انواع مختلف استارت‌آپ، کارشناس تحلیل مالی و بودجه‌ریزی استخدام می‌کند و برای این موقعیت شغلی  ۱۸ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. تهیه گزارشات ماهانه سود و زیان و جریان نقدینگی و تهیه طرح‌های توسعه و کسب و کار از جمله وظایف این کارشناس خواهد بود. مدرک تحصیلی حسابداری یا مدیریت مالی و حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط از ضرورت‌های لازم برای فعالیت‌ در این موقعیت شغلی است.

استخدام کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ

یک مجموعه فعال در زمینه خدمات مبتنی بر دیجیتال به دنبال کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ برای استخدام است. آشنایی با سئو و توانایی تحلیل سایت‌های رقیب، همچنین تسلط به تبلیغات همسان، وب بنر، پوش، تلگرام، اینستاگرام و وردپرس برای شروع همکاری با این شرکت لازم است. این کارشناس دیجیتال مارکتینگ باید بیش از سه سال سابقه کاری داشته باشد و بیش از ۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

استخدام کارشناس حسابداری

یک مجموعه فعال در حوزه فناوری اطلاعات با محوریت کارآفرینی، ایده پردازی و کاربرد تکنولوژی در بازارهای تجاری و مالی به دنبال استخدام یک کارشناس حسابداری است. آشنایی به کلیه امور مالی و حسابداری صنعتی و برخورداری از 3 سال سابقه کاری برای شروع فعالیت در این موقعیت شغلی ضروری است. حقوق پرداختی مجموعه برای این شغل ۲۰ میلیون تومان خواهد بود.

استخدام کارشناس تولید محتوا

یک شرکت فعال در زمینه واردات و فروش مکمل‌های ورزشی کارشناس تولید محتوا با حقوق ۲۰ میلیون تومان استخدام می‌کند. تولید محتوای متنی برای وبلاگ سایت و صفحات محصول، نوشتن سناریوهای محتوایی برای یوتیوب و آنالیز سناریوهای رقبا از وظایف این کارشناس تولید محتوا خواهد بود. همچنین، داشتن سابقه کاری در حوزه دیجیتال مارکتینگ و کپی رایتینگ ضروری است.

استخدام کارشناس رزرواسیون هتل

یک مجموعه فعال در صنعت گردشگری کارشناس رزرواسیون هتل استخدام می‌کند و برای این موقعیت شغلی ۲۰ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. تسلط کامل به زبان انگلیسی، روابط عمومی بالا و تسلط به نرم‌افزارهای ورد و اکسل از مهارت‌های لازم برای تصدی این شغل است‌. ساعت کاری این فرد شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها ۹ تا ۱۴ خواهد بود.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
اوج آرام
آهن رویال
دادپویان
آریاپی
رایانه کمک
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز