5 شغل با حقوق بالای 15 میلیون تومان در کرج / فروردین 1403

5 شغل با حقوق بالای 15 میلیون تومان در کرج / فروردین 1403-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

با رشد صنعتی و اقتصادی و همچینین افزایش جمعیت قابل توجه کرج در سال‌های اخیر، فرصت‌های شغلی متنوعی با حقوق‌های مختلف در این شهر به وجود آمده است. فرصت‌های شغلی با حقوق 15 میلیون تومان طیف وسیعی از مشاغل را شامل می‌شود. این شغل‌ها در کرج معمولا به مهارت، تخصص، تحصیلات و تجربه کاری نیاز دارند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل با حقوق 15 میلیون و بالاتر در کرج را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس فروش و بازاریابی

یک مجموعه بازرگانی و تولیدی که در زمینه درب‌های اتوماتیک و تجهیزات حفاظت پیرامونی  کار می‌کند به کارشناس فروش و بازاریابی نیاز دارد. برای شروع همکاری با این شرکت آشنایی با مباحث تحقیقات بازار و فروش و همچنین آشنایی با اصول و فنون مذاکره الزامی است. فرد موردنظر باید بیش از سه سال سابقه کاری داشته باشد و حقوق وی نیز ۱۵ میلیون تومان خواهد بود.

استخدام حسابدار ارشد

شرکتی که در زمینه تولید و بسته‌بندی غذای آماده فعالیت می‌کند به دنبال استخدام حسابدار ارشد با بیش از ۶ سال سابقه کاری است. تسلط به نرم‌افزار حسابداری، حقوق و دستمزد، بیمه، امور مالیاتی، ارزش افزوده و حسابداری انبار برای تصدی این شغل لازم است. شرکت برای این موقعیت شغلی ۱۶ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید: 

راز آسمان پایتخت

استخدام کارشناس الکترونیک

یک شرکت خدمات مخابراتی به دنبال استخدام کارشناس الکترونیک با حداقل ۵ سال سابقه کار و حقوق ۱۸ میلیون تومان است. این فرد باید دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد الکترونیک بوده و ۲۵ تا ۴۰ ساله باشد. این کارشناس الکترونیک باید در زمینه طراحی سخت‌افزار با این شرکت همکاری کند.

استخدام مدیر مارکتینگ

شرکتی که در زمینه صنعت زیبایی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام مدیر مارکتینگ خانم با حقوق ۲۰ میلیون است. این مدیر مارکتینگ باید از حداقل دو سال سابقه کاری مرتبط برخوردار باشد. آشنایی کامل با شبکه‌های اجتماعی و تجربه برنامه‌ریزی، اجرا و پروموت محتوا از الزامات تصدی این شغل است.

استخدام کارشناس فروش

یک شرکت فعال در حوزه توسعه وب سایت و کسب و کارهای آنلاین کارشناس فروش استخدام می‌کند. این کارشناس فروش برای شروع همکاری با این شرکت به دو سال سابقه کاری نیاز دارد و حقوق وی ۲۰ میلیون تومان خواهد بود. فرد مورد نظر این شرکت باید در مذاکره و ایجاد ارتباط توانمند بوده دارای روحیه کار تیمی باشد. این موقعیت شغلی سفر و ماموریت‌های کاری دارد.

انتهای پیام

مرتبط با : جاب ویژنجابینجا
ایده سبز
اوج آرام
رایانه کمک
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز