5 شغل با حقوق بالای 15 میلیون تومان برای طراحان گرافیک

طبق اطلاعات سایت ایران سلری حقوق طراحان گرافیست در سال 1401 به صورت میانگین 10 میلیون تومان بوده و حداکثر تا 14 میلیون تومان رسیده است. این عدد در سطح جهانی 51 هزار دلار در سال بوده است که رقمی بسیار بالاتر از دستمزد مشابه در ایران است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

در ایران نیز موقعیت‌هایی شغلی با حقوق بالاتر از میانگین دستمزد وجود دارد که بستگی به تخصص و مهارت فرد دارد. در ادامه کاماپرس با جستجو در سایت جابینجا پنج شغل با حقوق بالاتر از 15 میلیون تومان برای طراحان گرافیک را معرفی می‌کند.

*یک شرکت فناوری اطلاعات نیاز به طراحی مسلط به یو آی/ یو ایکس با حقوق 15 میلیون تومان دارد. در این موقعیت شغلی فرد باید نمونه کار ارائه کند و به نرم‌افزارهای فوتوشاپ، ایلاستریتور و ادوبی ایکس‌دی تسلط داشته باشد. آشنایی با متدهای روز طراحی از دیگر شرایط عنوان شده برای این کار است.

آریاک سفر

* شرکت مبنا فعال در زمینه پردازش اطلاعات مالی نیاز به یک طراح ارشد گرافیک با تسلط بر فوتوشاپ و ایلاستریتور دارد. همچنین فرد باید با اصول و ابزارهای طراحی یو ایکس/ یو آی آشنایی داشته باشد. سایقه کار مورد نیاز برای پذیرش در این شغل حداقل پنج سال است. حقوق این موقعیت شغلی 15 میلیون تومان است.

* دیگر موقعیت شغلی استخدام طراح برند خانم با حقوق حداقل 18 میلیون تومانی است. متقاضی این شغل باید در اصول برندینگ، طراحی تایپوگرافی و طراحی به روش نسبت طلایی مهارت داشته باشد.

* شرکت کاراداک طراح و گرافیست با حقوق 18 میلیون تومان استخدام می‌کند. حداقل سابقه شغلی برای پذیرش در این موقعیت شغلی سه تا شش سال بوده و همکاری به صورت دورکاری است. وظایف گرافیست در این شغل طراحی یو آی و یو ایکس، طراحی موشن‌گرافیک و تدوین فیلم است.

بیشتر بخوانید:

* یک شرکت فعال در حوزه ای کامرس طراح رابط کاربری با حقوق حداقل 20 میلیون تومان استخدام می‌کند. حداقل سابقه کاری برای این شغل چهار سال بوده و ارائه نمونه کار ضروری است. امکان فعالیت به‌صورت دورکاری نیز در این شغل وجود دارد.

انتهای پیام

نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز