5 شغل آموزش زبان انگلیسی با حقوق 20 تا 30 میلیون تومان

5 شغل آموزش زبان انگلیسی با حقوق 20 تا 30 میلیون تومان-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

آموزش زبان انگلیسی یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که در جوامع مدرن و جهانی امروزی بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل، تقاضا برای افرادی که توانایی آموزش این زبان را دارند، بسیار بالا است. معلمان زبان انگلیسی در مدارس، آموزشگاه‌ها یا حتی آنلاین فعالیت می‌کنند و به دانش‌آموزان در یادگیری این زبان کمک می‌کنند. همچنین، تدریس خصوصی نیز یک گزینه دیگر برای معلمان زبان انگلیسی است که می‌تواند به عنوان یک شغل پاره وقت یا تمام وقت انتخاب شود.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل در زمینه آموزش زبان انگلیسی با حقوق 20 تا 30 میلیون تومان در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام سوپروایزر زبان انگلیسی

مجموعه‌ای که در زمینه آزمون‌های بین المللی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام سوپروایزر زبان انگلیسی با حقوق 24 میلیون تومان است. فرد مورد نظر این شرکت باید حداقل 6 سال در سمت سوپروایزر موسسه یا دپارتمان زبان انگلیسی کار کرده و از حداقل مدرک کارشناسی در رشته آموزش زبان انگلیسی برخوردار باشد.

استخدام مدرس زبان تخصصی

یک مجموعه دانشگاهی در نظر دارد دوره‌های تخصصی زبان انگلیسی در زمینه‌های مدیریت، اقتصاد، مهندسی، درمان و … به صورت حضوری، آنلاین، خصوصی و عمومی برگزار کند و برای این کار به مدرس زبان تخصصی نیاز دارد. این مدرس باید 4 سال سابقه کاری مرتبط داشته و در رشته‌های مرتبط با زبان انگلیسی تحصیل کرده باشد. حقوق این فرد 30 میلیون تومان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

استخدام در زمینه آموزش زبان انگلیسی

یک مرکز آموزش زبان خارجی به اساتید مجرب در زمینه آموزش زبان انگلیسی در حوزه کودک، نوجوان و بزرگسال نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 20 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. برای تصدی این شغل تسلط کامل بر زبان انگلیسی به صورت مکالمه‌ایی و نوشتاری، دارا بودن مدرک مرتبط به تدریس، آیلتس یا تافل و همچینین برخورداری از تجربه در تدریس زبان الزامی اعلام شده است.

استخدام مدرس دوره پیشرفته آیلتس

یک موسسه آموزش زبان به دنبال استخدام مدرس دوره پیشرفته آیلتس با حقوق 30 میلیون تومان است. این فرد باید دارای تحصیلات مرتبط آکادمیک در رشته زبان انگلیسی بوده و حداقل 3 سال سابقه تدریس در دوره‌های advanced را داشته باشد. روابط عمومی بالا، علاقمند و آشنا به کار با بزرگسالان و داشتن روحیه کار گروهی از ویژگی‌های فردی لازم برای این شغل محسوب می‌شوند.

استخدام مدرس زبان عمومی

یک مجموعه دانشگاهی در نظر دارد تا دوره‌های زبان انگلیسی را به صورت حضوری، نیمه حضوری، خصوصی و عمومی در زمینه زبان انگلیسی برگزار کند و برای این شغل 30 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. از موارد لازم برای شروع این همکاری می‌توان به داشتن سابقه مفید در زمینه تدریس بزرگسال، آشنایی به اصول تدریس و داشتن حداقل 4 سال سابقه مفید اشاره کرد.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامایران استخدامایران کمبریج
روکش مارال
رایانه کمک
آریاپی
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز