5 شرکت که با حقوق 30 میلیون تومان حسابدار استخدام می کنند

5 شرکت که با حقوق 30 میلیون تومان حسابدار استخدام می کنند-کاماپرس
ژیوار

شغل حسابداری یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین حوزه‌های شغلی در صنایع و شرکت‌های مختلف است که به توانایی تحلیل دقیق اطلاعات مالی و دانش قوانین مالیاتی و حسابداری نیاز دارد. افراد موفق در این حوزه معمولا دارای تحصیلات در رشته حسابداری هستند و از مهارت بکارگیری نرم افزارهای حسابداری نیز برخوردارند.

کاماپرس در این گزارش 5 شغل حسابداری با حقوق 30 میلیون تومان در شرکت‌های مختلف را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس ارشد حسابداری فروش

شهر فرش به دنبال استخدام کارشناس ارشد حسابداری فروش است و برای این موقعیت شغلی 30 میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. برخورداری بیش از 6 سال سابقه کاری مرتبط برای تصدی این شغل الزامی بوده و  تسلط به اصول حسابداری فروش و خرید، آشنایی کامل به صدور اسناد حسابداری مالی، فروش، انبار و توانایی بررسی و مغایرت گیری صورت حساب‌های مشتری نیز حائز اهمیت است.

استخدام کارمند حسابداری

نمایندگی سایپا و پارس خودرو برای قسمت مالی خود نیازمند یک کارمند حسابداری با حداقل 5 سال سابقه کاری و حقوق 30 میلیون تومان است. فرد مورد نظر این شرکت باید محاسبات حقوق و دستمزد را انجام دهد، بر مواردی چون مالیات ارزش افزوده، حسابداری فروش قطعات و سود و زیان مسلط بوده و از مهارت بکارگیری نرم افزار پایه نیز برخوردار باشد.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام سرپرست حسابداری

شرکت سپیدرو که در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند به دنبال استخدام سرپرست حسابداری با حقوق 30 میلیون تومان است. از وظایف این فرد می‌توان به مدیریت عملیات روزانه، ارائه گزارش‌های مالی، نظارت بر تهیه و تنظیم صورت‌های مالی و گزارش‌های مالی سازمان، تنظیم اسناد و نگهداری و به روزرسانی اطلاعات مالی اشاره کرد. برای شروع این همکاری به بیش از 3 سال سابقه کاری مرتبط نیاز است.

استخدام حسابدار ارشد

پرگان سیستم که در زمینه استارتاپ‌های گردشگری فعالیت دارد، حسابدار ارشد با بیش از 3 سال سابقه در گروه شغلی مشابه استخدام می‌کند و برای این موقعیت شغلی 30 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. دارا بودن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از رشته‌های حسابداری، حسابرسی و مدیریت برای تصدی این شغل الزامی خواهد بود.

استخدام حسابدار

بازرگانی اسدی برای استخدام حسابدار با حقوق 30 میلیون تومان اقدام کرده است. برای شروع فعالیت در این موقعیت شغلی برخورداری بیش از 6 سال سابقه کاری مرتبط و تسلط بر ارزش افزوده، گزارشات فصلی، مقادیر بانکی و تراکنش‌های مالی، فاکتور خرید و فروش، دفاع مالیاتی، سامانه مودی مالیاتی و انبارها و نقش تاجر، دفاتر مالی ضروری است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامپارس خودروجاب ویژنجابینجاسایپاشهر فرش
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز