5 شرکت نفت و گازی که در تیرماه استخدام دارند

5 شرکت نفت و گازی که در تیرماه استخدام دارند-کاماپرس
ژیوار

حوزه نفت و گاز یکی از حوزه‌های مهم صنعتی است که در سراسر جهان تأثیرگذاری بسیار زیادی دارد. این حوزه شامل فعالیت‌های مختلفی از جمله استخراج، حمل و نقل، پالایش و توزیع نفت و گاز می‌شود. به دلیل اهمیت بالای این حوزه، تعداد زیادی از شرکت‌ها و سازمان‌ها در زمینه نفت و گاز فعالیت دارند و این شرکت‌ها برای انجام فعالیت‌های خود به دنبال جذب نیروهای متخصص و ماهر در این زمینه هستند.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی در شرکت‌‌های نفت و گازی در تهران را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس ایمنی

شرکت پارس گرما به دنبال استخدام کارشناس ایمنی است و برای این موقعیت شغلی 35 تا 45 میلیون حقوق پرداخت می‌کند. کارشناس مد نظر این شرکت باید دارای حداقل 5 سال سابقه کاری مفید در زمینه طراحی و تولید مدارک مهندسی و مسلط به نرم افزارهای مربوطه باشد. در این موقعیت شغلی برخورداری از مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک، ایمنی یا محیط زیست نیز حائز اهمیت است.

بیشتر بخوانید:

استخدام کارشناس بازرگانی

شرکت پالایش نفت و قیر دژیا به کارشناس بازرگانی (تامین و خرید) نیاز دارد. شرکت حقوق این موقعیت شغلی را توافقی اعلام کرده است. از موارد مهم برای تصدی این شغل می‌توان به 4 سال سابقه کاری در حوزه نفت و گاز یا گروه شغلی مشابه، داشتن آگاهی و دانش در حیطه فرایند زنجیره تامین کالا و تسلط نسبی بر اخذ فاکتور از تامین کنندگان و بررسی و تحویل به واحد مالی اشاره کرد.

دریان سفر امید

استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه

شرکت پتروشیمی پتروناد آسیا، کارشناس برنامه‌ریزی و کنترل پروژه با حقوق توافقی استخدام می‌کند. فرد مورد نظر این شرکت باید دارای 2 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه بوده و  از مدرک کارشناسی مدیریت، بازرگانی، کسب و کار یا مهندسی صنایع برخودرا باشد. آشنایی با فرآیندهای مهندسی، خرید و دیسیپلین‌های اجرا در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی نیز برای شروع این همکاری لازم است.

استخدام کارشناس فنی و مهندسی

شرکت بهبود فرایند کنترل برای استخدام کارشناس فنی و مهندسی (ادوات ابزار دقیق) اقدام کرده و برای این موقعیت شغلی 20 تا 25 میلیون تومان حقوق در نظر دارد. فرد برای شروع این همکاری به 2 سابقه کاری مرتبط و مدرک کارشناسی مهندسی برق، مهندسی نفت یاد مهندسی انرژی نیاز دارد. این فرد باید با سیستم‌های ابزاردقیق، میترینگ، تانک گیجینگ، اتوماسیون صنعتی، سیستم کنترل و… آشنا باشد.

استخدام مهندس راهبری سیستم

شرکت نارگان به دنبال استخدام مهندس راهبری سیستم با 3 سال سابقه کاری بوده و حقوق این شغل را توفقی اعلام کرده است. تسلط نسبی به نصب، نگهداری، مدیریت و راه اندازی سرویس‌های مختلف بر پایه سیستم عامل ویندوز و یا لینوکس و آشنایی کامل با سخت افزار سرورها، سیستم عامل‌ها، مجازی سازی، تهیه پشتیبان، سرویس ایمیل (Exchange) ، SQL ،Vdi برای تصدی این شغل ضروری است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نهال گشت
آژانس هرمس 724
سبیت
تهران آهن
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز