5 شرکت بیمه‌ که در اردیبهشت و خرداد استخدام دارند + حقوق

تورهای مسافرتی لحظه آخر

شرکت‌های بیمه نیاز به عناوین شغلی متنوعی دارند. موقعیت‌هایی شغلی مورد نظر این شرکت‌ها از کارمند فروش با سابقه کاری پایین و تحصیلات مرتبط تا کارشناس صدور بیمه با اشراف کامل به مباحث این حوزه را شامل ‌می‌شوند.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 5 شرکت بیمه‌ که در ماه‌های اردیبهشت و خرداد استخدام دارند و اعلام حقوق پرداختی آن‌ها می‌پردازد.

1-  استخدام مدیر فروش در بیمه ایران

یکی از نمایندگی های بیمه ایران در تهران، 2 نفر مدیر فروش خانم و آقا به‌صورت تمام‌وقت استخدام می‌کند. این افراد باید در بازه سنی 25 تا 40 سال، و دارای حداقل مدرک کاردانی باشند. برای این شغل به کمتر از 3 سال سابقه کار نیاز است.

حقوق ثابت و پاداش، بیمه تأمین اجتماعی و تکمیلی، هدایای مناسبتی، سنوات و عیدی از مزایای این شغل است. حقوق مورد نظر برای این عنوان شغلی از 24 میلیون تومان آغاز می‌شود.

بیشتر بخوانید:

2- استخدام کارمند امور اداری در کارگزاری بیمه مرکزی

یک کارگزار رسمی بیمه مرکزی در تهران، 1 کارمند اجرایی خانم را به‌صورت تمام‌وقت استخدام می‌کند. مدرک تحصیلی و سابقه کار برای تصدی این شغل اهمیت ندارد. مهارت‌های مورد نیاز برای احراز شغل، روابط عمومی بالا، دقت و مسئولیت‌پذیری هستند. حقوق دریافتی این عنوان شغلی از 10 میلیون تومان آغاز می‌گردد.

3- استخدام کارشناس پشتیبانی و صدور بیمه

یک شرکت بیمه در تهران اقدام به استخدام فردی با سابقه یا تحصیل‌کرده در زمینه بیمه برای عنوان کارشناس پشتیبانی و صدور بیمه می‌کند. از مزایای این شغل می‌توان به قابلیت ارتقای شغلی، بیمه تأمین اجتماعی از روز اول، بیمه تکمیل درمان و پرداخت پاداش با توجه به عملکرد اشاره کرد. برای استخدام در این موقعیت، به مدرک تحصیلی خاصی نیاز نیست و سابقه کاری کمتر از 3 سال نیز مورد قبول است اما فرد متقاضی باید بر انواع بیمه‌ها و مفاهیم مختلف در این حوره تسلط کافی داشته باشد. مبلغ حقوق به‌صورت توافقی تعیین خواهد شد.

4- استخدام کارشناس بیمه خانم

یکی از شرکت‌های زیرمجموعه بیمه آسیا در تهران، اقدام به استخدام 3 نفر کارشناس خانم آشنا به صدور بیمه‌های مسئولیت و مهندسی به‌صورت تمام‌وقت می‌کند. بیمه تأمین اجتماعی و بیمه درمان تکمیلی از مزایای این شغل هستند. حداقل مدرک مورد نیاز برای احراز این شغل، کارشناسی است و نیازی به داشتن سابقه کاری وجود ندارد. حقوق پرداختی از 10 میلیون تومان آغاز می‌شود.

5- استخدام کارشناس دفتر مدیریت پروژه (PMO) در بیمه دات کام

شرکت بیمه دات کام، اقدام به استخدام یک مدیر پروژه به‌صورت تمام‌وقت می‌کند.

حداقل مدرک مورد نیاز برای این عنوان شغلی، کارشناسی و حداقل سابقه کار 3 تا 6 سال است. حقوق پرداختی به‌صورت توافقی تعیین می‌گردد. بیمه، فضای استراحت، صندوقچه اعتباری خرید و… از مزایای این شغل هستند.

برای اطلاع از جزئیات این آگهی‌ها به سایت‌های جابینجا، جاب‌ویژن و ای‌استخدام مراجعه فرمایید.

انتهای پیام

مرتبط با : بیمه دات کامجاب ویژنجابینجا
روکش مارال
آهن رویال
آریاپی
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز