5 شرکت بیمه که خرداد ماه در تهران استخدام دارند + حقوق

5 شرکت بیمه ای که در تهران استخدام دارند + حقوق-کاماپرس
ژیوار

حوزه بیمه یکی از مهمترین صنایع در جوامع مدرن است که نقش بسیار مهمی در حفظ امنیت مالی و اقتصادی افراد و سازمان‌ها دارد. با توجه به رشد روزافزون این صنعت و نیاز روز به راهنمایی و مشاوره در خرید و استفاده از خدمات بیمه، شغل‌های مختلفی در این بخش مورد نیاز است.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی در 5 شرکت‌ بیمه‌ای تهران را معرفی می‌کند.

استخدام کارمند بیمه

بیمه آسیا به دنبال استخدام کارمند بیمه خانم با حقوق ۱۲ میلیون تومان است. فرد برای تصدی این شغل به حداقل دو سال سابقه کار، سرعت عمل در صدور بیمه نامه و آشنایی کامل مراحل صدور نیاز دارد. همچنین برخورداری از ویژگی‌های فردی چون نظم، پیگیری، روحیه کار تیمی و قدرت کلام و مذاکره خوب حائز اهمیت است.

استخدام کارشناس ارزیابی و رسیدگی

بیمه توانا به دنبال استخدام کارشناس ارزیابی و رسیدگی اسناد درمانی با حقوق ۱۰ میلیون تومان است. ارزیابی مدارک و اسناد درمانی، آشنایی با انواع اسناد درمانی، تسلط نسبی به ضوابط و قواعد بیمه‌های تکمیلی و توانایی خواندن اسناد درمانی برای تصدی این شغل ضروری اعلام شده و ساعت کاری مطابق با اداره کار خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

استخدام کارشناس بیمه

سرزمین بیمه یا بیمه لند کارشناس بیمه با حقوق ۱۰ میلیون تومان استخدام می‌کند. روابط عمومی قوی، مسئولیت پذیری و حل مسئله از ویژگی‌های لازم برای این شغل محسوب می‌شود. همچنین تسلط به نرم‌افزار فناوران و یا بیمه ایران، سابقه کاری در دفاتر کارگزاری و یا خدمات بیمه‌ای و تسلط به آفیس تیز از موارد مهم ذکر شده برای شروع این همکاری است.

استخدام کارشناس فروش

بیمه سامان به کارشناس فروش خانم نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی ۱۵ میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. برای شروع فعالیت در این شرکت برخورداری از روابط عمومی بالا و تسلط به فن بیان الزامی اعلام شده و انجام امور پشتیبانی مشاوره و راهنمای مشتریان به عهده این فرد خواهد بود.

استخدام کارشناس صدور بیمه

بیمه ایران به دنبال استخدام کارشناس صدور بیمه با بیش از سه سال سابقه کاری مرتبط است و برای این موقعیت شغلی ۱۲ میلیون تومان حقوق پرداخت می‌کند. فرد مورد نظر باید به صدور انواع بیمه نامه‌ها مسلط باشد و با توجه به سابقه و مهارت حقوق وی قابل مذاکره است.

انتهای پیام

مرتبط با : ای استخدامجاب ویژنجابینجا
نهال گشت
روکش مارال
سبیت
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز