5 شرکت بزرگ فناوری که در خردادماه استخدام دارند + حقوق

5 شرکت بزرگ فناوری که در خردادماه استخدام دارند-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری، جزء پیشگامان تحولات و نوآوری‌های فراگیر در دنیای امروز به شمار می‌آیند. یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های کار در این شرکت‌ها، فرصت برای شروع یک شغل موفق و پرمخاطب در حوزه فناوری است. از توسعه نرم‌افزار و طراحی وب گرفته تا مهندسی سخت‌افزار، تجارت الکترونیک، فروش و … این شرکت‌ها فرصت‌های شغلی فراوان و متنوعی را برای علاقمندان به فناوری فراهم می‌کنند.

کاماپرس در این گزارش 5 موقعیت شغلی در شرکت‌های بزرگ فناوری را معرفی می‌کند.

استخدام کارشناس مانیتورینگ شبکه NOC

شرکت آپ کارشناس مانیتورینگ شبکه NOC استخدام می‌کند. برای شروع این همکاری 3 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه و همچنین توانایی کار شیفتی (12 ساعت کار 36 ساعت استراحت) ضروری بوده و فرد باید با مفاهیم شبکه‌های LAN و WAN، تجهیزات شبکه و امنیت و ابزارهای مانیتورینگ شبکه آشنا باشد.

استخدام کارشناس شبکه

پرداخت الکترونیک پاسارگاد به دنبال یک کارشناس شبکه است که پیکربندی روتر و سوییچ‌های سیسکو، پیکربندی فایروال سیسکو، پیکربندی تانل بر روی بسترهای ارتباطی، پیکربندی فایروال‌های فورتی نت و مستندسازی شبکه را بر عهده بگیرد. برای تصدی این شغل برخورداری از 3 سال سابقه کاری مرتبط نیز الزامی است.

بیشتر بخوانید:

استخدام سوپروایزر فروشگاه

اسنپ اکسپرس به سوپروایزر فروشگاه نیاز دارد و برای این موقعیت شغلی 15 تا 20 میلیون تومان حقوق در نظر گرفته است. 5 سال سابقه کاری در گروه شغلی مشابه و آشنایی به صنعت FMCG برای تصدی این شغل حائز اهمیت است. از وظایف این فرد می‌توان به نظارت بر نحوه عملکرد کارکنان و برنامه‌ریزی و هماهنگی گزارشات اشاره کرد.

استخدام کارشناسی امور مشتریان

بلوبانک کارشناس پشتیبانی امور مشتریان با حقوق 11 تا 13 میلیون تومان استخدام می‌کند. افراد در این موقعیت شغلی پذیرای ارتباطات ورودی مشتریان از دو بستر چت و تماس هستند و با استفاده از پنل‌ها و امکان‌هایی که در اختیار دارند، مسئولیت پاسخگویی صحیح و شفاف، حل مساله و پیگیری و اطلاع‌رسانی به مشتریان را بر عهده دارند.

استخدام کارشناس پیاده سازی نرم افزارهای سازمانی

همکاران سیستم به دنبال کارشناس پیاده سازی نرم افزارهای سازمانی است. متخصصان پیاده سازی نرم افزار در همکاران سیستم راهکارهای نرم افزاری را با هدف عملیاتی شدن در سازمان مشتری ارائه می‌کنند. تسلط بر مایکروسافت-Excel، مایکروسافت-Outlook و SQL برای تصدی این شغل الزامی بوده و بازه سنی 22 تا 32 سال ذکر شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : آسان پرداختاسنپ اکسپرسای استخدامبلوبانکپرداخت الکترونیک پاسارگادجاب ویژنجابینجاهمکاران سیستم
رایانه کمک
آهن رویال
روکش مارال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز