5 شارژر فندکی ارزان قیمت در بازار

تورهای مسافرتی لحظه آخر

شارژر فندکی ارزان قیمت مناسب در بازار را با قیمت حدودی 300 هزار تومان می‌توان خریداری کرد. این شارژرها اغلب دارای دو درگاه خروجی بوده و برای شارژ کردن گوشی و تبلت مناسب هستند. همچنین ولتاژهای خروجی این محصولات اغلب کمتر از 50 ولت در نظر گرفته می‌شود. این محصولات در برخی از موارد همراه با کابل میکرو یو اس بی عرضه می‌شوند و اکثرا بسیار سبک هستند. همچنین این شارژرها قابلیت استفاده برای اشخاص مختلف در خودروهای گوناگون را فراهم می‌کنند.

کاماپرس در این گزارش 5 شارژر فندکی ارزان قیمت در بازار را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

شارژر فندکی ارزان قیمت تسکو TCG 20

این شارژر فندکی ارزان قیمت با کابل میکرو یو اس بی ارائه شده و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 246 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول برای موبایل و تبلت مناسب بوده و ولتاژ خروجی آن 5 و 9 و 12 ولت است. این شارژر 38.7 گرم وزن داشته و حداکثر توان خروجی آن 35 وات در نظر گرفته می‌شود. همچنین این محصول ولتاژ ورودی 12 تا 32 واتی دارد.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

شارژر فندکی ارزان قیمت پرووان PCG12

این شارژر فندکی با شدت جریان خروجی 2.4 آمپر عرضه شده و با قیمت 320 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول دارای کابل میکرو یو اس بی بوده و دو عدد درگاه خروجی دارد. همچنین ولتاژ ورودی این شارژر فندکی ارزان قیمت 12 تا 24 ولت بوده و ولتاژ خروجی آن 5 ولت است. این شارژر به طور کلی 11 گرم وزن داشته و ابعاد آن 38 در 24 در 24 عنوان می‌شود.

شارژر فندکی ارزان قیمت کینگ استار KC230

این شارژر فندکی ارزان قیمت دارای دو عدد درگاه خروجی یو اس بی بوده و با قیمت 315 هزار تومان به فروش می‌رسد. حداکثر توان خروجی این محصول 12 وات بوده و شدت جریان خروجی آن 2.4 آمپر است. این محصول 19.5 گرم وزن داشته و ابعاد آن 24.4 در 24.4 در 53 میلی متر عنوان می‌شود. امکان استفاده از این شارژر فندکی برای موبایل و تبلت وجود دارد.

شارژر فندکی ارزان قیمت کربی BE-G104

این شارژر فندکی دارای توان 33 واتی بوده و با قیمت 317 هزار تومان خرید و فروش می‌شود. شدت جریان خروجی این مدل 2.4 آمپر بوده و تعداد درگاه خروجی آن دو عدد است. این محصول 26 گرمی برای موبایل و تبلت مناسب بوده و ولتاژ خروجی 50 ولتی دارد. همچنین ولتاژ ورودی این شارژر فندکی ارزان قیمت نیز 12 تا 24 ولت به حساب می‌آید.

شارژر فندکی ارزان قیمت CX11 PCG10

این شارژر فندکی ارزان قیمت حداکثر توان خروجی 12 واتی داشته و با قیمت 330 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول برای موبایل و تبلت مناسب بوده و دو عدد درگاه خروجی دارد. ولتاژ خروجی این مدل نیز 5 ولت بوده و وزن آن 18.1 گرم است. این شارژر فندکی در ابعاد 26 در 22 در 51 میلی متری عرضه شده و قابلیت شارژ گوشی‌های آیفون با استفاده از کابل لایتنینگ را فراهم می‌کند.

انتهای پیام

مرتبط با : فروشگاه جانبیموبی تول
ایده سبز
دادپویان
آریاپی
رایانه کمک
آهن رویال
اوج آرام
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز