5 سریال خارجی جذاب که خردادماه منتشر می شوند

تورهای مسافرتی لحظه آخر

خردادماه سریال‌های مورد انتظار بسیار زیادی در پلتفرم‌های مختلف منتشر می‌شود. برخی از این سریال‌ها جزو سریال‌های جدید و برخی دیگر نیز فصل‌های جدید سریال‌های قدیمی ولی پرطرفدار هستند.

کاماپرس در این گزارش 5 سریال مورد انتظار خرداد ماه را برای علاقمندان به ژانرهای مختلف معرفی کرده است.

1 – سریال اکلایت

سریال «اکلایت» (The Acolyte) یکی از سریال‌های مورد انتظار برای بیشتر سریال دوستان از جمله علاقمندان به ژانر جنگ ستارگان است. فصل اول این سریال که توسط کارگردانی به نام لزلی هدلند ساخته شده است، در سبک علمی تخیلی و در پلتفرم دیزنی پلاس در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

داستان این سریال جدید در مورد نبردهای بین سیاره‌ای است و حدود 100 سال قبل از آغاز داستان فیلم اصلی جنگ ستارگان را در این سریال شاهد خواهیم بود. این سریال در 8 قسمت و اواسط خرداد پخش می‌شود. دو قسمت اول در یک روز و قسمت‌های دیگر هر هفته منتشر خواهد شد.

راز آسمان پایتخت

2 – مینی سریال اریک

مینی سریال انگلیسی «اریک» (Eric) نیز یکی از مورد انتظارترین سریال‌های خرداد ماه بوده که گفته می‌شود بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. این داستان در دهه 80 اتفاق می‌افتد، زمانی که پسر یک عروسک‌گردان گم می‌شود و تلاش برای پیدا کردن او توسط پلیس آغاز می‌گردد. پدر به شدت افسرده می‌شود و تصمیم می‌گیرد تا عروسکی که پسرش نقاشی کرده را بسازد. عروسک جان می‌گیرد و مسیر داستان را تغییر می‌دهد.

تمام 6 قسمت این سریال به صورت یک جا در تاریخ 10 خرداد از طریق نتفلیکس منتشر می‌شود و منتقدان از آن به عنوان یک سریال به شدت غمگین نام می‌برند. به نظر می‌رسد این سریال دنباله‌ای نداشته باشد و در همین فصل اول به پایان برسد.

مینی سریال اریک

3 – آخرین فصل سریال کبری کای

«کبری کای» (COBRA KAI) یک سریال پرطرفدار در سبک کمدی درام رزمی است که قرار است در اواخر خرداد ماه با پخش فصل ششم خود از بینندگانش خداحافظی کند. این سریال داستان رزمی کاری به نام جانی است که به همراه یکی از دوستان خود بر اثر حوادثی تصمیم به بازسازی یک سبک کاراته به نام کبری کای می‌گیرد که کم کم به سبکی برای استفاده سرکوب شدگان اجتماعی بدل می‌‌شود. فصل‌های مختلف این سریال، مبارزه برای حیات این سبک کاراته را روایت می‌کند.

این فصل از کبری کای اواخر خردادماه از طریق یوتیوب پرایم و نتفلیکس توزیع خواهد شد.

آخرین فصل سریال کبری کای

4 – فصل سوم سریال شهردار کینگزتاون

این سریال نیز یکی از مواردی است که در خردادماه با فصل جدید خود به سراغ سریال دوستان خواهد آمد. «شهردار کینگزتاون» (Mayor of Kingstown) سریالی به سبک جنایی است که با بازی جرمی رنر ساخته شده است.

داستان این سریال درباره مایک به عنوان شخصی قدرتمند است که می‌خواهد با استفاده از نفوذ خود به برقراری عدالت در شهر کمک کند. در واقع تم اصلی فیلم انتقاد از بی عدالتی، نژادپرستی و فاصله طبقاتی است. این سریال اواسط خرداد از شبکه پارامونت پخش می‌شود.

فصل سوم سریال شهردار کینگزتاون

5 – فصل دوم سریال خاندان اژدها

سریال «خاندان اژدها» (House of the Dragon) سال گذشته به عنوان پیش درآمدی برای سریال محبوب بازی تاج و تخت ساخته شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. به طوریکه امسال فصل دوم این سریال آماده شده و فصل سوم نیز برای سال آینده در حال آماده سازی است.

داستان این سریال درام فانتزی در واقع سال‌های قبل از سریال بازی تاج و تخت را روایت می‌کند و فصل دوم دقیقا ادامه فصل اول است. در این فصل اژدهاهای جدید و چندین شخصیت تازه به سریال اضافه خواهند شد.

فصل دوم سریال خاندان اژدها

انتهای پیام

مرتبط با : فیلیمونتفلیکس
اوج آرام
رایانه کمک
آهن رویال
آریاپی
دادپویان
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز