5 ساعت هوشمند امیزفیت که برای ورزشکاران مناسب هستند

تورهای مسافرتی لحظه آخر

ساعت هوشمند امیزفیت مناسب برای ورزشکاران با انواع حالت‌های ورزشی مختلف عرضه شده و امکان استفاده از قابلیت مکالمه را فراهم می‌کند. این ساعت‌ها اغلب مقاومت خوبی در برابر رطوبت و گرد و خاک نشان می‌دهند و از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی می‌کنند.

کاماپرس در این گزارش 5 ساعت هوشمند امیزفیت که برای ورزشکاران مناسب هستند را با جست و جو در سایت‌های اینترنتی معرفی می‌کند.

ساعت هوشمند امیزفیت با مدل GTS 4

این ساعت هوشمند امیزفیت با سیستم عامل‌های آی او اس 12 و بالاتر و اندروید 7 و بالاتر سازگاری داشته و در زمان تهیه این گزارش با قیمت 9 میلیون و 100 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی کرده و قابلیت مکالمه را فراهم می‌کند. همچنین این ساعت هوشمند با استفاده معمولی بازدهی 8 روزه داشته و در صورت استفاده صرفه جویانه‌تر تا 16 روز قابل استفاده است.

بیشتر بخوانید:

راز آسمان پایتخت

ساعت هوشمند امیزفیت با مدل GTR 2

این ساعت هوشمند با کاربرد ورزشی و روزمره، با قابلیت مکالمه عرضه شده و با قیمت 6 میلیون و 340 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول با سیستم عامل‌های اندروید 5 و بالاتر و آی او اس 10 و بالاتر سازگاری داشته و از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی می‌کند. همچنین این ساعت هوشمند امیزفیت بازدهی باتری تا 11 روز در حالت عادی و 6.5 روز با استفاده سنگین را عرضه کرده و امکان چرخش 180 درجه صفحه نمایش را دارد.

 

ساعت هوشمند امیزفیت با مدل Bip 5

این محصول امیزفیت با قابلیت مکالمه و پشتیبانی از زبان فارسی در اعلان و پیام طراحی شده و با قیمت 3 میلیون و 940 هزار تومان به فروش می‌رسد. این ساعت با سیستم عامل‌های اندروید 7 و بالاتر و آی او اس 14 و بالاتر سازگاری داشته و از 124 حالت ورزشی مختلف پشتیبانی می‌کند. علاوه بر آن، این ساعت هوشمند امیزفیت بازدهی باتری 10 روزه با استفاده عادی و 5 روزه با استفاده مداوم را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ساعت هوشمند امیزفیت با مدل Pop 2

این ساعت هوشمند امیزفیت با مقاومت مناسب در برابر رطوبت و گرد و خاک طراحی شده و با قیمت 2 میلیون و 950 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول دارای ویبره و قابلیت مکالمه بوده و بیش از 100 حالت ورزشی دارد. همچنین این ساعت از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی می‌کند و بازدهی باتری آن تا 10 روز عنوان شده است. این محصول هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان انتخابی مناسب به حساب می‌آید.

ساعت هوشمند امیزفیت با مدل GTS 2

این ساعت هوشمند با سیستم عامل‌های اندروید 5 و بالاتر و آی او اس 10 و بالاتر سازگاری داشته و با قیمت 5 میلیون و 599 هزار تومان به فروش می‌رسد. این محصول از زبان فارسی در اعلان و پیام پشتیبانی کرده و قابلیت مکالمه نیز دارد. همچنین این ساعت بازدهی باتری 6 روزه با استفاده عادی داشته و دارای 90 حالت ورزشی مختلف برای استفاده ورزشکاران است.

انتهای پیام

مرتبط با : ایران گجتگجت مالمی تک شاپ
آهن رویال
آریاپی
دادپویان
اوج آرام
ایده سبز
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز