5 روغن موتور پرفروش مناسب پراید + قیمت

5 روغن موتور مناسب برای پراید + قیمت-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

روغن موتور مناسب برای پراید باید مقاومت خوبی در برابر اکسیداسیون داشته و قابلیت پاکسازی و جذب ذرات و رسوبات را داشته باشد تا از حفظ راندمان و عمر مفید موتور اطمینان حاصل شود.

کاماپرس در این گزارش 5 روغن موتور مناسب خودرو پراید را معرفی می‌کند.

روغن موتور ایرانول مدل 12000 SJ حجم 4 لیتر (20w-50)

این روغن موتور که برای پراید مناسب است در بازار با قیمت 285 هزار تومان به فروش می‌رسد. افزایش طول عمر و قدرت موتور، استارت آسان موتور و رسیدن سریع روغن به قطعات به نحو عالی به منظور روانکاری در دماهای پایین از مزایای استفاده از این روغن موتور است.

روغن موتور لوبریفنت کانادا مدل SL حجم 4 لیتر (20W-50)

قیمت روغن موتور لوبریفنت کانادا مدل SL در بازار 490 هزار تومان است. از ویژگی‌های این روغن موتور می‌توان به خاصیت ضد اکسیداسیون و پایداری حرارتی ممتاز، پاک کنندگی جهت کاهش رسوبات ناشی از احتراق و خاصیت اکسیداسیون و ضد سائیدگی جهت کنترل فرسایش قطعات موتور اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:

روغن موتور ایرانول مدل 16000 SL حجم 4 لیتر (20w-50)

این روغن موتور ایرانول که خاصیت خنثی کنندگی اسیدهای حاصل از اکسیداسیون و احتراق جهت جلوگیری از خوردگی قطعات موتور را دارد با قیمت 360 هزار تومان در دسترس مشتریان قرار دارد. این روغن موتور ایرانول برای استفاده در تمامی شرایط فصلی و آب و هوایی تولید شده است.

روغن موتور سپاهان مدل اسپیدی سوپر پاور SL حجم 4 لیتر (20w-50)

روغن موتور سپاهان مدل اسپیدی سوپر پاور SL با قیمت 350 هزار تومان در بازار موجود است. پایداری حرارتی بالا، پایداری اکسیداسیون عالی، شاخص گرانروی بالا ،استارت آسان موتور در هوای سرد، محافظت بسیار عالی در مقابل خوردگی و سایش از خواص این روغن موتور به شمار می‌روند.

روغن موتور بهران مدل سوپر پیشتاز SL حجم 4 لیتر (20W-50)

این روغ موتور با قیمت 350 هزار تومان به فروش می‌رسد و از ویژگی‌هایی چون پایداری برشی عالی و عملکرد مناسب در شرایط سخت عملیاتی، قدرت روانکاری عالی و محافظت از قطعات در برابر سایش و محافظت از قطعات در برابر خوردگی و زنگ زدگی برخوردار است.

انتهای پیام

مرتبط با : شهر روغنیدک پارس
روکش مارال
رایانه کمک
آهن رویال
آریاپی
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز