5 راهکار برای فروش بیشتر محصولات غذایی در وب

ژیوار

این روزها فروش محصولات غذایی و انواع غذا در فضای مجازی رونق بسیار خوبی دارد اما فروش این اقلام در فضای وب با دنیای واقعی تفاوت هایی دارد که آموختن آنها برای افرادی که می‌خواهند در این عرصه موفق باشند، ضروری است.

به گزارش کاماپرس،  به نقل از Writemysite فروش مواد غذایی در وب این روزها بازار داغی دارد. با توجه به محبوبیت زیاد این روزهای بلاگرهای مواد غذایی، رستوران ها، خرده فروشان و تولید کنندگان مواد غذایی باید سخت تلاش کنند تا از طریق آنها در این صنعت مورد توجه قرار بگیرند.

برای موفقیت در نوشتن دستور غذای آنلاین باید تعادل بین توصیف مواد غذایی در تمام جزئیات خوشمزه آن وجود داشته باشد، اما همچنان باید آن را به روشی ارائه داد که به راحتی روی صفحه نمایش اسکن شده و برای موتورهای جستجو بهینه باشد.

برای نویسندگان، فعالان تبلیغاتی، بازاریابان و تولید کنندگان مواد غذایی تصاویر، مکمل مهمی در افزایش تاثیر نوشته های تبلیغی هستند. نگارش دستور مواد غذایی در وب باید همزمان اصیل و خلاقانه باشد. در اینجا 5 راهکار که به تولید محتوای بهتر و فروش بیشتر مواد غذایی و غذا در وب می انجامد را مرور می کنیم.

1. منوهای توصیفی: به جای توصیف ساده غذا، منو را با ویژگی های محلی آن غذا پر کنید، این کار باعث می شود که افراد احساس کنند در حال دریافت یک سرویس معتبر هستند و همچنین باعث افزایش ارزش تجربه کاربر، افزایش تأثیر و جذابیت احتمالی منو می شود.

دریان سفر امید

2. توصیف هیجان انگیز محصول: توصیفات تحریک آمیز را با حقایق و تصاویری که به راحتی قابل هضم هستند جفت کنید تا غذای خود را طوری بر روی صفحه نمایش نشان دهید که انگار غذا در برابر بازدیدکنندگان قرار دارد. بسیار از افراد موفق در این حوزه می‌دانند که خوانندگان وب سایت ها تمایل دارند تا در کمترین زمان صفحه مشخصات محصول را بخوانند پس برای ساده تر کردن این محتوا، آن را جدول بندی می کنند، با این وجود توضیحات بیشتری در مورد هرغدا تهیه کرده اند تا درخریدی آگاهانه به مشتریان کمک کنند.

3. محتوای رسانه های اجتماعی: خرده فروشی ها با علامت هایی جالب و یا قافیه هایی با عکس های تأثیرگذار از مواد غذایی رویکردی بازیگوشانه برای نوشتن مواد غذایی دارند. این کار به خوبی در رسانه ها تاثیر کرده و واکنش های خوبی کسب می‌کند و مطالبشان به اشتراک گذاشته می‌شود.

4. داستان پردازی: ما عادت کرده ایم که بیشتر از میزان و نحوه تولید محصولات گوشتی بشنویم و توضیح یک مارک آدامس برایمان غیر منتظره است. اما یک کارخانه تولید آدامس در قسمت مواد تشکیل دهنده خود، توضیحی فراتر از لیست مواد تشکیل دهنده ارائه داده که شامل داستانی کامل در مورد نعناع بریتانیایی است که آنها استفاده می کنند و با تصویر و فیلم آن را تاثیر گذارتر کرده است. لازم نیست از موفقیت این شیوه چیزی بگوئیم چرا که همه تشنه شنیدن داستان هستند.

5. عکس و نوشته تاثیرگذار: بعضی از خدمات تحویل غذا سطح بالاتری از غذا را ارائه می دهند و در سراسر سایت آنها ، نوشته ای کوتاه از مواد غذایی با تصاویری با کیفیت بالا جفت شده اند. به شما اطمینان می دهیم تلفیق تصویر و نوشته جادویی است و موفقیت شما را تضمین می کند.

انتهای پیام

نهال گشت
آژانس هرمس 724
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز