5 دلیل افزایش قیمت دوج‌ کوین

دوج کوین-کاماپرس

دوج کوین یکی از رمزارزهای شناخته شده بازار است که این روزها افراد از آن برای پرداخت‌های آنلاین، تجارت بین المللی، امور خیریه و خرید سرگرمی‌های دیجیتالی از آن استفاده می‌کنند. گذشته از موارد استفاده این ارز دیجیتال، بسیاری از سرمایه گذاران بازار رمزارزها به دوج کوین به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی سرمایه گذاری رمزارزی توجه دارند. این قبیل موارد باعث شده که قیمت دوج کوین کم کم در مدار صعودی حرکت کند و هم اکنون با رمزارزهای قدیمی و برتر بازار رقابت داشته باشد.

به گزارش کاماپرس، در ابتدا دوج کوین چندان مطرح نبود و در واقع برای سرمایه گذاری وارد دنیای رمزارزها نشد، اما بعد از ایجاد آن به دلیل محبوبیتی که در جامعه کاربری اینترنت پیدا کرد، خیلی سریع توانست در بین دیگر ارزهای دیجیتال بازار جایگاه مناسبی به دست آورد و شرایط خوبی پیدا کند. سرعت گسترش محبوبیت و افزایش قیمت دوج کوین به دلیل حمایت شرکت‌ها و شخصیت‌های شناخته شده جهانی بسیار زیاد بود و این رمزارز در مدت زمان کمی بعد از معرفی به جامعه رمزارزی توانست نظرات زیادی را به خود جلب کند و جزو رمزارزهای محبوب بازار شود.

در ادامه پنج دلیل مهم و اثرگذار در رشد قیمت این رمزارز تشریح شده است:

حمایت ایلان ماسک و صعود قیمت دوج کوین

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، یک شخصیت مهم و حامی دوج کوین به شمار می‌رود. ماسک مدتی بعد از معرفی دوج کوین به جامعه رمزارزها بی‌چون و چرا به صورت همه جانبه از این ارز دیجیتال حمایت کرد. توئیت‌های مختلف ماسک درباره دوج کوین سبب شده تا روند رشد قیمتی این رمزارز ادامه پیدا کند. این موضوع سبب شد که دیگر شرکت‌های بزرگ و نامدار نیز از دوج کوین استفاده کرده یا در آن سرمایه گذاری کنند.

استفاده از الگوریتم اسکریپت

تایید تراکنش‌های دوج کوین از طریق الگوریتم اسکریپت انجام می‌شود که امنیت بالایی را برای تراکنش‌ها فراهم کرده است. همین موضوع سبب شده که معامله گران زیادی به شبکه دوج کوین اطمینان کنند و با این ارز دیجیتال معاملات زیادی انجام دهند.

اجاره خودرو در تهران

کم هزینه بودن انتقال دوج کوین

این ارز دیجیتال گذشته از حمایت ایلان ماسک به دلیل کم بودن هزینه انتقال درون شبکه‌ای نسبت به دیگر رمزارزها مورد توجه قرار گرفته است. همین امر سبب شد که اشخاص بیشتری برای انجام معاملات خود به این رمزارز روی آورند و بازار آن را رونق بخشند. افزایش حجم معاملات این رمزارز مستقیما روی رشد قیمت آن اثر گذاشت.

قرار گرفتن در لیست صرافی‌های معتبر

یک مورد دیگر که به رشد قیمت دوج کوین بیش از پیش کمک کرد، مربوط به قرار گرفتن آن در زمره رمزارزهای قابل معامله در سایت صرافی‌های معتبری مانند کوین بیس بود. این موضوع نیز روی قیمت دوج کوین اثر مثبتی بر جا گذاشت.

دوج کوین-کاماپرس

تشکیل کمپین دوج کوین در شبکه تیک تاک

یک اقدام موثر در راستای رشد قیمت بیت کوین، تشکیل کمپین این رمزارز در شبکه اجتماعی تیک تاک بود. با تشکیل این کمپین حجم معاملات روزانه دوج کوین از 110 میلیون دلار به 1.1 میلیارد دلار رسید. حتی داده‌های گوگل نیز نشان داد در زمان تشکیل کمپین دوج کوین، میزان جست و جوی این کلمه از سمت کاربران رشد زیادی پیدا کرد. در کل این کمپین باعث شد که بازار دوج کوین با فشار خرید مواجه شود و نرخ این رمزارز رشد کند.

معتبرترین درگاه ایرانی برای خرید دوج کوین

با توجه به رونق دوج کوین، افراد زیادی مایل به خرید این ارز دیجیتال هستند. در صورتی که ساکن ایران هستید، امکان خرید این رمزارز از درگاه معتبر بیت پین وجود دارد. افراد به منظور معامله رمزارز مذکور کافی است به وبسایت اصلی این مجموعه مراجعه کنند.

انتهای پیام

مرتبط با : بیت پین
نرم افزار حسابداری
قیمت روز تیرآهن
سیم آخر-کاماپرس
وکیل پایه یک آنلاین
لوازم آرایشی سفیر
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز