5 تور جذاب رفتینگ زاینده رود برای تعطیلات خرداد

ژیوار

رفتینگ یا «رودگری» فعالیتی هیجان‌انگیز است که با قایق‌های بزرگ بادی انجام می‌گیرد و به‌خصوص برای علاقه‌مندان اکوتوریسم جذابیت بالایی دارد. انجام رفتینگ به مهارت خاصی نیاز ندارد و راهنمایی مختصر مربی برای لذت بردن از آن کافی است. رودخانه زاینده‌رود از مسیرهای پرطرفدار رفتینگ به شمار می‌آید.

کاماپرس در این گزارش به معرفی 5 تور جذاب رفتینگ برای تعطیلات خرداد می‌پردازد.

1-رفتینگ زاینده رود ۳ تا ۴ خرداد

این تور به مدت 1 روز از مبدأ تهران به مقصد شهرکرد برگزار می‌شود. هزینه تور برای هر نفر 2 میلیون و 100 هزار تومان است. حمل و نقل تور با اتوبوس 44 نفره توریستی انجام می‌گیرد.

پذیرایی صبحانه، نهار، میوه، چای و نسکافه و میان وعده سبک در ماشین بر عهده تور است اما تهیه شام به مسافر واگذار شده‌است. خدمات تور شامل ولکام ورودی، بیمه مسافرتی، تجهیزات رفتینگ و راهنمای گردشگری است.

دریان سفر امید

2-رفتینگ زاینده‌رود فولبرد ۱۳ تا ۱۴ خرداد

این تور به مدت 1 روز از مبدأ تهران به مقصد شهرکرد برگزار می‌گردد. حمل و نقل در این سفر با اتوبوس 44 نفره توریستی انجام می‌شود. هزینه تور برای هر نفر 2 میلیون و 150 هزار تومان است. پذیرایی تور شامل صبحانه سلف، ناهار، میز بار عصرانه سبک و چای و نسکافه در ماشین است. تهیه وعده شام بر عهده مسافر است.

بیمه مسافرتی، راهنمای گردشگری، آموزش رفتینگ و تهیه وسایل قایق‌سواری مانند جلیقه شنا و پارو و کلاه ایمنی خدمات دیگر این تور را تشکیل می‌دهند.

3-رفتینگ زاینده رود فولبرد ۱۴ تا ۱۵ خرداد

این تور 1 روزه است و از تهران به مقصد شهرکرد برگزار می‌شود. حمل و نقل سفر با اتوبوس 44 نفره توریستی انجام می‌گیرد. برای شرکت در این تور هر فرد باید 2 میلیون و 150 هزار تومان بپردازد. در مدت سفر، تور با صبحانه سلف، ناهار، میز بار عصرانه سبک و چای و نسکافه در ماشین از مسافران پذیرایی خواهد کرد اما تهیه وعده شام را مسافر بر عهده دارد.

خدمات دیگر تور شامل راهنمای گردشگری، بیمه مسافرتی، آموزش رفتینگ و همچنین تهیه وسایل قایق‌سواری مانند جلیقه شنا و پارو و کلاه ایمنی است.

4- رفتینگ و آفرود ۱۳ تا ۱۵ خرداد

مدت این تور 1 شب و 2 روز است. برنامه روز اول رفتینگ در زاینده‌رود است و روز دوم به آفرودسواری خواهد گذشت. هزینه تور برای هر فرد حدوداً 5 میلیون تومان است. محل اقامت گروه هتلی در شهرکرد خواهد بود.

رفت و آمد با اتوبوس ۲۵ نفره vip انجام می‌گیرد. در مدت سفر، با 2 وعده صبحانه سلف سرویس، 1 وعده ناهار به صورت تک منو، میان‌وعده مفصل، آب معدنی و چای و نسکافه در تمام مدت سفر از مسافران پذیرایی خواهد شد. تهیه 1 وعده ناهار و 1 وعده شام بر عهده مسافر است. خدمات دیگر تور، بیمه، راهنما، ولکام ورودی، آموزش لازم رفتینگ، ارائه لوازم رفتینگ سواری، اجرای مسابقه و اهدای جوایز، عکس و فیلم از رفتینگ و آفرودسوای هستند.

5- رفتینگ زاینده رود ۱۷ تا ۱۸ خرداد

این تور 1 روزه از مبدأ تهران به مقصد شهرکرد برگزار می‌شود و برای هر فرد حدوداً 2 میلیون و 500 هزار تومان هزینه دارد. رفت و آمد با اتوبوس 32 نفره VIP انجام می‌گیرد.

پذیرایی تور شامل صبحانه، نهار، میوه، چای و نسکافه و میان وعده سبک در ماشین است. تهیه شام را مسافر بر عهده دارد. خدمات تور ولکام ورودی، بیمه مسافرتی، تجهیزات رفتینگ و راهنمای گردشگری را شامل می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : الی‌ گشتدالاهوطاهاگشتیوتوپین
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز