5 بادی اسپلش خنک زنانه برای تابستان + قیمت

ژیوار

بادی‌اسپلش‌ها ترکیباتی هستند که اثر خوشبوکنندگی بدن و نرم‌ و مرطوب‌ کنندگی پوست را با هم دارند. غلظت و دوام این محصولات بسیار پایین‌تر از عطرها است و ازطرفی برای پوست بی‌ضرر هستند.

بهترین زمان برای استفاده از بادی اسپلش بعد از استحمام است و بدترین زمان استفاده از آن‌ها زمانی است که پوست عرق کرده باشد پس توجه داشته باشید که بادی‌اسپلش‌ها را به‌جای دئودورانت و یا اسپری خوشبوکننده به کار نبرید.

کامارس در این گزارش به معرفی 5 بادی اسپلش زنانه برای فصل تابستان می‌پردازد.

1-بادی اسپلش زنانه گلدن رین مای

این محصول در بسته‌بندی 200 میلی‌لیتری در بازار موجود است و در زمان نوشتن این گزارش قیمتی در حدود 150 هزار تومان دارد. عطر این بادی اسپلش خنک، ترکیبی از رایحه چوب و گل است و در ابتدا با بوی میوه‌های سیب و هلو و زردآلو آغاز می‌شود، سپس رایحه گل‌هایی مانند بنفشه، یاس و یاسمن به مشام می‌رسد . درپایان رایحه وانیل و چوب صندل و مشک برجا می‌ماند.

دریان سفر امید

2- بادی اسپلش زنانه کایلی کالیستا

این محصول حجمی برابر با 200 میلی‌لیتر و قیمتی در حدود 200 هزار تومان دارد.

رایحه‌ بادی‌اسپلش کایلی بنفش کالیستا شیرین و کمی تند است و به گروه بویایی گلی‌میوه‌ای تعلق دارد. عطر این محصول با رایحه میوه‌های استوایی مانند تمشک، انبه و انگور سیاه آغاز می‌شود سپس این رایحه میوه‌ای جای خود را به رایحه گلی زنبق، رز و بنفشه می‌دهدو در پایان نیز ترکیبات شیرین مشک و وانیل و رایحه شیر بر جای می‌ماند. این بادی اسپلش کار مرطوب کردن پوست را با گلیسیرین انجام می‌دهد.

 

3- بادی اسپلش زنانه کاریزما سی گل

این بادی اسپلش 200 میلی‌لیتری خنک 120 هزار تومان قیمت دارد. بادی اسپلش سی‌گل  با روغن کالاندولا، عصاره گل راعی، عصاره بابونه و گل گندم پوست را مرطوب نگه می‌دارد.

4- بادی اسپلش بلک سوان هیدرودرم

بادی اسپلش بلک سوان هیدرودرم را با قیمت 170 هزار تومان می‌توان تهیه کرد. حجم این محصول 200 میلی‌لیتر است و  انواع پوست‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. رایحه این بادی اسپلش به گروه بویایی گلی میوه‌ای تعلق دارد. گلیسیرین و عصاره آلوئه‌ورا و بابونه در این محصول پوست را آب‌رسانی می‌کنند. عصاره بابونه خاصیت ضدالتهاب نیز دارد.

 

5- بادی اسپلش زنانه رمانتیک ویکتوریا سکرت

بادی اسپلش رمانتیک ویکتوریا سیکرت حجمی برابر با 250 میلی‌لیتر دارد. این محصول رایحه‌ای گلی و شیرین دارد که ترکیبی است از گل پنج‌پر صورتی، مشک، زنبق و چوب صندل. عصاره آلوئه‌‌ورا و بابونه در این محصول به پوست آب‌رسانی می‌کنند.

 

 

انتهای پیام

مرتبط با : پرفیموسمولی کالا
نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز