4 یخچال ارزان قیمت بازار از چه برندهایی هستند؟

تورهای مسافرتی لحظه آخر

افزایش شدید قیمت لوازم خانگی موجب گرایش متقاضیان به خرید اقلام ارزان قیمت تر این کالاها شده و یخچال های ارزان تر، مشتریان بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است.

به گزارش کاماپرس، گرانی شدید لوازم خانگی واقعیت ناخوشایند این روزهای بازار است  و وزارت صنعت و سازمان حمایت نیز تمهیداتی در زمینه متعادل کردن بازار داشته اند که از آن جمله می توان به الزام شرکت های تولید کننده داخلی به درج قیمت مصوب در سامانه مخصوص لوازم خانگی اشاره کرد.

نتیجه بخش بودن این تمهیدات فعلا مشخص نیست و باید در انتظار روزهای آینده باشیم و بازار را رصد کنیم. آنچه اکنون در بازار لوازم خانگی مشهود است افزایش قیمت افسار گسیخته در انواع لوازم خانگی است. این گرانی در برخی کالاها چندان مشکل ساز نیست چرا که مصرف کنندگان می توانند خرید آنها را تا حدودی به تاخیر بیندازند و بازار با تقاضای ثابت روبرو نیست اما در برخی دیگر از این کالاها همچون یخچال تقاضا در بازار با وجود افزایش قیمت چندان کاهش نمی یابد چرا که این کالا از ضروریات زندگی امروزی به شمار می رود.

مصرف کنندگان این روزها با شدت گرفتن گرانی‌یخچال به دنبال یخچال‌های ارزان قیمت تر در بازار هستند و در این گزارش نیز 4 یخچال ارزان قیمت بازار را معرفی می کنیم.

توضیح این نکته ضروریست که این گزارش بر اساس یک تحقیق میدانی محدود به نگارش درآمده و ممکن است یخچال های ارزان قیمت تر نیز در بازار موجود باشد که از چشم ما دور مانده باشد.

راز آسمان پایتخت

1. یخچال ایستکول مدل TM-835-B / قیمت 2 میلیون تومان

یخچال ایستکول مدل TM-835-B با گنجایش 5 فوتی جزو یخچال های کوچک و جمع و جور بازار به شمار می رود که برای خانواده های پرجمعیت چندان مناسب نیست. فروشندگان این یخچال را با  گارانتی ۱۸ ماهه ارائه می کنند.

این‌یخچال با حذف آپشن هایی مثل آبسرد کن و اخطار باز ماندن درب یخچال و … قیمت خود را تا حد امکان کاهش داده است. متقاضیان برای خرید این یخچال باید حدود 2 میلیون تومان هزینه کنند.

بد نیست بدانید یخچال‌ایستکول توسط شرکت تکران مبرد تولید می شود که از شرکت های قدیمی تولید کننده لوازم خانگی کشور است.

2. یخچال ایستکول مدل TM-835 / قیمت 2 میلیون و 180 هزار تومان

یخچال‌ایستکول مدل TM-835 دومین یخچال‌ارزان قیمت بازار در تحقیق میدانی ما به شمار می رود. تفاوت این‌یخچال با مدل قبلی رنگ سفید آن است که قیمت را حدود 180 هزار تومان افزایش داده و به حدود 2 میلیون و 180 هزار تومان رسانده است.

3. یخچال امرسان مدل IR5T / قیمت 2 میلیون و 320 هزار تومان

امرسان برند شناخته شده خصوصا در یخچال‌و فریزر است. یخچال‌امرسان مدل IR5T  با گنجایش 7 فوت ظرفیت بیشتری دارد اما فاقد اخطار بازماندن درب‌یخچال و آبسرد کن است. این یخچال که تفاوت ظاهری آن با یخچال‌های ارزان قیمت ایستکول برای عده ای از متقاضیان جذاب تر است 2 میلیون و 320 هزار تومان به فروش می رسد. شرکت امرسان این محصول ارزان قیمت خود را 36 ماه گارانتی می کند.

4. یخچال پُلار مدل R62 / قیمت 2 میلیون 330 هزار تومان

پلار را بیشتر با لوازم گرمایشی می شناسیم اما این برند کالاهای دیگری نیز تولید می کند. یخچال‌پلار مدل R62 ظرفیت 7 فوتی دارد و ضمنا اخطار باز ماندن درب‌ را به عنوان تنها آپشن خود به ثبت رسانده است. قیمت این محصول 2 میلیون و 330 هزار تومان است و شرکت پلار آن را 18 ماه گارانتی می کند.

 

 انتهای پیام

مرتبط با : امرسانایستکولپلار
آریاپی
اوج آرام
آهن رویال
ایده سبز
رایانه کمک
دادپویان
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “4 یخچال ارزان قیمت بازار از چه برندهایی هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز