4 ویژگی بهترین مؤسسه فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو
تورهای مسافرتی لحظه آخر

معمولا افراد در صورت داشتن موجودی کافی در حساب بانکی خود، خرید نقدی خودرو را ترجیح می‌دهند تا از درگیری با موسسات فروش اقساطی خودرو که ایمن نیستند خود را نجات دهند. نکته حائز اهمیت این است که باتوجه به حقوق پایه در ایران، حتی اگر کسی توانایی پس‌انداز تمام این مبلغ را داشته باشد، پس از یک سال نیز نمی‌تواند برای خرید نقدی یک خودرو دست دوم اقدام کند.  به همین خاطر شناخت ویژگی‌های بهترین مؤسسات فروش اقساطی خودرو بسیار حائز اهمیت است.

کاماپرس در این گزارش به بررسی ۴ ویژگی بهترین مؤسسه فروش اقساطی خودرو می‌پردازد.

آسان کردن شرایط فروش اقساطی خودرو تا حد امکان

شرایط خرید اقساطی خودرو در برخی مجموعه‌ها بسیار سخت شده؛ به طوریکه تعداد افراد واجد شرایط را برای خرید اقساطی خودرو به شدت محدود به عواملی کرده است. برخی از مؤسسات از ابتدا شروط دشواری را قرار می‌دهند که ممکن است بخواهند در یک سازمان خاص یا نهاد مشغول به کار باشید یا ضامن شما چنین شرایطی داشته باشد. در بهترین مؤسسه فروش اقساطی خودرو، شرایط تا حد امکان ساده شده که افراد با شرایط مختلف بتوانند به راحتی از آن برای خرید اقساطی ماشین استفاده کنند.

فروش اقساطی خودرو

نوشتن اطلاعات خودرو به صورت کامل

پروسه‌ی شرایط خرید اقساطی خودرو می‌تواند در مراحلی زمان‌بر باشد؛ اگر شرایط فنی و بدنه خودرو به صورت کامل در سایت مؤسسه موردنظر درج نشود، برای دریافت اطلاعات کامل درباره خودرو باید وقت زیادی صرف کنید. بازدید از خودرو علاوه بر اینکه به لحاظ زمانی هزینه دارد؛ برای اطمینان از وضعیت فنی خودرو، شما باید یک کارشناس فنی همراه داشته باشید که بسته به مدل خودرو بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون تومان هزینه دریافت می‌کنند. بهترین مؤسسه فروش اقساطی خودرو، دارای کارشناسانی بوده که از لحظه‌ی انتخاب خودرو تا لحظه‌ی خرید آن، همراه شما خواهد بود. به علاوه تمامی اطلاعات لازم خرید اقساطی ماشین برای شما مانند گزارش کارشناسی، کارکرد و… در سترس است.

راز آسمان پایتخت

ثبت سند خودرو به نام خریدار

یکی از محبوب‌ترین روش‌های فروش اقساطی خودرو، اجاره به شرط تملیک است. در این روش از ابتدا سند 2 یا 3 دانگ خودرو به نام خریدار ثبت می‌شود. به همین خاطر برای انتخاب بهترین مجموعه‌ی فروش اقساطی خودرو، به شرایط ثبت سند خودرو در آن باید توجه کنید. اگر سند خودرو از ابتدای کار به نام خریدار و به صورت ۶ دانگ انجام شود، حتماً مجموعه‌ی مورد نظرتان را در لیست گزینه‌های بسیار خود در نظر بگیرید.

تحویل خودرو در کمترین زمان ممکن

در بسیاری از طرح‌های فروش اقساطی خودرو، فرآیند اعتبارسنجی افراد زمان‌بر است؛ به همین خاطر این امکان وجود دارد که پس از آن مدتی طول خودرو را به شما تحویل دهند. در حالیکه پیش پرداخت شما در حساب مالک یا شرکت بوده و هیچ سودی برایتان تولید نمی‌کند. در بهترین مؤسسه فروش اقساطی خودرو، فرآیند اعتبارسنجی و تحویل خودرو تنها در چند روز انجام می‌شود. به همین خاطر علاوه بر اینکه خودرو را در کمترین زمان به شما تحویل می‌دهد، اعتماد شما به سایت خود را نیز افزایش می‌دهند.

“همراه مکانیک” بهترین مجموعه‌ی فروش اقساطی خودرو

مجموعه‌ی همراه‌ مکانیک از سال ۱۳۹۲ با همکاری متخصصان حوزه‌ی خودرو و نخبگان دانشگاهی فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون به کامل‌ترین مرجع خدمات خودرو در کشور، از مشاوره تخصصی خرید و فروش تا خدمات خودرو در محل با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان تبدیل شده است. برای ارتباط با این مجموعه‌ می‌توانید به نشانی تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب الله، بعد از میدان حسن حسینی، ایستگاه نوآوری شریف، پلاک 56 رفته یا با شماره تلفن‌های 02167632000 یا 02191070700 تماس بگیرید. همچنین برای تسهیل در انجام امور می‌توانید به نشانی اینترنتی www.hamrah-mechanic.com مراجعه کنید.

انتهای پیام

مرتبط با : همراه مکانیک
ایده سبز
دادپویان
رایانه کمک
اوج آرام
آریاپی
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز