4 راهکار جذاب برای انتخاب کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی

4 راهکار جذاب برای انتخاب کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

کاغذ دیواری در دهه اخیر ایران، فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده است؛ از اوایل دهه 90 که دوران اوج خودش را می‌گذراند تا اواخر همین دهه که بیشتر مردم درحال پیدا کردن راهکاری برای حذف کاغذ دیواری‌هایشان بودند، این چسب‌های طرح‌دار در بیشتر اتاق‌های یک خانه، کاربرد داشتند.

با این‌حال سرویس بهداشتی همیشه یکی از نقاط چالشی برای نصب کاغذ دیواری محسوب می‌شود. علت آن هم به طور واضح، رطوبت زیادی است که در این فضاها وجود دارد و ممکن است استحکام کاغذ دیواری را از بین ببرد. اما در سال 1403 که کاغذ دیواری به یک تزئین محبوب برای سرویس بهداشتی تبدیل شده، چطور می‌توانیم به شکلی کاربردی از آن‌ها استفاده کنیم؟

کاماپرس در این گزارش، 5 راهکار جذاب برای انتخاب کاغذ دیواری در سرویس بهداشتی را با جست‌وجو در سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات دکوراسیون منزل، معرفی می‌کند.

در فضاهای کوچک از طرح‌های درشت استفاده کنید

آن دسته از سرویس‌های بهداشتی که ابعاد کوچک‌تری دارند، فرصت خوبی برای استفاده از طرح‌های جسورانه در فضا را فراهم می‌کنند. این طرح‌ها هرچقدر نمای بزرگ‌تری داشته باشند، اندازه اتاق را نیز بازتر نشان می‌دهند. به‌علاوه، این نوع طرح‌ها، شخصیتی جالب به اتاق‌ها اضافه می‌کنند که معمولا کسی از یک سرویس بهداشتی کوچک انتظار ندارد.

مزیت دیگری که استفاده از طرح‌های بولد و درشت در حمام و دستشویی دارد این است که چون زمان زیادی را در آن‌جا سپری نمی‌کنید، میزان علاقه شما را به این طرح‌ها، برای امتحان در فضاهای بزرگ‌تر، می‌سنجد و چون کوچک است، هزینه زیادی هم روی دستتان نمی‌گذارد تا درصورت عدم علاقه، بتوانید به راحتی آن را تعویض کنید.

راز آسمان پایتخت

در فضاهای کوچک از طرح‌های درشت استفاده کنید کاماپرس

بیشتر بخوانید:

میزان جذب رطوبت کاغذ دیواری را درنظر بگیرید

سرویس بهداشتی به طور ذاتی مرطوب است، بنابراین مقاومت کاغذ دیواری دربرابر رطوبت و میزان جذب آب مناسب آن، از اولین نکاتی است که درحین خرید باید به آن توجه کنید. همچنین چون محیط‌های مرطوب، مکان‌های مستعد رشد کپک هستند، خوب است درباره مقاومت کاغذ دیواری‌ها دربرابر این نوع از قارچ‌ها، تحقیق کنید.

بررسی ضدآب بودن کاغذ دیواری از یک جهت دیگر هم اهمیت دارد و آن، توانایی تمیز کردن کاغذها، از چربی‌ها و آلودگی‌ها است. دقت کنید که برای افزایش عمر و مقاومت این برچسب‌های دیواری دربرابر رطوبت، می‌توانید از رطوبت‌گیرهای مخصوص سرویس بهداشتی استفاده کنید.

میزان جذب رطوبت کاغذ دیواری را درنظر بگیرید کاماپرس

کاغذ دیواری را در هماهنگی با سایر اجزا انتخاب کنید

بسیاری از ما، هنگام انتخاب کاغذ دیواری، به ندرت به لوازم و تزئینات داخل حمام و تناسب آن با کاغذ دیواری فکر می‌کنیم. درحالی‌که توجه به این نکته دکوراسیون حمام  و دستشویی را به طور کلی تغییر می‌دهد.

اگر در مراحل اولیه دکور سرویس بهداشتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از خرید وسایل این اتاق‌ها، کاغذ دیواری را انتخاب کنید و بعد سایر اجزا را درهماهنگی با آن بچینید. برای اینکه انتخاب مطمئن‌تری در خرید کاغذ دیواری داشته باشید، بهتر است از طرح‌های ساده‌تر با رنگ‌های خنثی استفاده کنید.

کاغذ دیواری را در هماهنگی با سایر اجزا انتخاب کنید کاماپرس

سقف سرویس بهداشتی را برای نصب کاغذ دیواری فراموش نکنید

بسیاری از طراحان دکوراسیون مطرح، نصب کاغذ دیواری روی سقف را یک حرکت هوشمندانه برای ارتقای جلوه آن در اتاق می‌دانند. امتداد این کاغذها تا سقف سرویس بهداشتی، یک عنصر لذت‌بخش را به آن اضافه می‌کند تا چشم‌ها برای برسی دکور اتاق در یک نقطه ثابت نماند. همچنین این روش برای کسانی که به دنبال ایجاد یک فضای سینمایی و به‌خصوص در سرویس‌شان هستند، توصیه می‌شود.

سقف سرویس بهداشتی را برای نصب کاغذ دیواری فراموش نکنید کاماپرس

انتهای پیام

مرتبط با : آچارهاسپاردهوم سرویز
اوج آرام
رایانه کمک
دادپویان
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز