3 کتاب آموزش زبان فرانسه برای افراد مبتدی

زبان فرانسه - کاماپرس
ژیوار

یادگیری زبان فرانسه به عنوان یکی از زبان‌های پرکاربرد و پرمخاطب، متقاضیان بسیاری در میان زبان‌آموزان دارد. تسلط و یادگیری زبان دوم می‌تواند زمینه‌های موفقیت در زمینه‌های مختلف شغلی، تحصیلی و فرهنگی را فراهم کند.

برای آموزش زبان فرانسوی روش‌های متعددی از جمله کلاس‌های آموزشی آنلاین و حضوری گرفته تا معلم خصوصی، کتاب‌های خودآموز از جمله کتاب آموزش زبان فرانسه مبتدی، فیلم، موسیقی و سریال‌ وجود دارد. به ویژه در ابتدای راه انتخاب  منبع مناسب، گامی ضروری در مسیر یادگیری زبان فرانسه است. انتخاب منبع مناسب برای یادگیری می‌تواند مسیر آموزش را هموار ساخته و پایه و اساس یادگیری درست را بنا نهد.

کتاب آموزش زبان فرانسه مبتدی  pdf

در این مقاله، به معرفی برخی کتاب‌های آموزشی و منابع معتبر و کاربردی برای افراد مبتدی در یادگیری زبان فرانسه می‌پردازیم تا با بهره‌گیری از آنها، تجربه‌ای لذت‌بخش و اثربخش از یادگیری این زبان داشته باشید.

زبان فرانسه - کاماپرس

کتاب Alter Ego 1

اولین جلد از مجموعه کتاب‌های آموزشی Alter Ego، طراحی شده برای افراد مبتدی در یادگیری زبان فرانسه است. این کتاب مطالب را به درس‌های کوتاه و پرمحتوا تقسیم کرده تا مبتدیان به آسانی به یادگیری زبان فرانسه مشغول شوند. رویکرد این کتاب جامع و کاربردی بوده و با آموزش واژگان، قواعد و مهارت‌های زبانی مورد نیاز برای شروع گفتگو یادگیری زبان فرانسه را آسان می‌کند. این کتاب بهترین کتاب آموزش زبان مبتدی برای زبان‌آموزان به شمار می‌رود که با تاکید بر آموزش‌ مهارت‌های گفتاری، به شما کمک می‌کند تا از همان ابتدا بتوانید در موقعیت‌های روزمره به زبان فرانسه صحبت کنید. یکی از مزایای خرید کتاب Alter Ego تصاویر و نقاشی‌های به کار رفته در آن است که موجب جذابیت بصری آن شده و یادگیری را جذاب و لذت‌بخش می‌کند.

دریان سفر امید

از  دیگر مزایای این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع آموزشی برای افراد مبتدی در یادگیری زبان فرانسه، فایل‌های صوتی همراه آن است که به زبان‌آموز امکان یادگیری تلفظ صحیح کلمات و جملات را به طور دقیق می‌دهد.

محتوای کتاب:

 • درس‌های 1 تا 10: در این درس‌ها، الفبای زبان فرانسه، حروف صدادار و بی صدا، اعداد، الگوهای جمله‌سازی پایه و واژگان ضروری برای شروع مکالمات ساده آموزش داده می‌شود.
 • درس‌های 11 تا 20: در این درس‌ها، به مرور و تثبیت آموخته‌های درس‌های قبلی پرداخته می‌شود و واژگان و اصطلاحات جدیدی در زمینه‌های مختلف مانند سلام و احوالپرسی، معرفی خود و دیگران، بیان علایق و صحبت در مورد خانواده و دوستان آموزش داده می‌شود.
 • بخش Grammaire: این بخش به طور خلاصه و کاربردی به آموزش قواعد پایه زبان فرانسه می‌پردازد.
 • بخش Vocabulaire: این بخش شامل واژگان و اصطلاحات آموزش داده شده در هر درس به همراه ترجمه آنها به فارسی است.
 • بخش Exercices: در این بخش، تمرین‌های متنوعی برای سنجش و تقویت آموخته‌های هر درس ارائه شده است.
 • بخش Corrigés: در این بخش، پاسخ تمرینات هر درس ارائه شده است.

زبان فرانسه - کاماپرس

کتاب Grammaire progressive du français

کتاب Grammaire progressive du français، با رویکردی عملگرا، منبعی پرکاربرد و ارزشمند برای آموزش گرامر زبان فرانسه به صورت گام به گام است. این کتاب به دلیل داشتن سطوح A1 و  A2 بهترین کتاب آموزش زبان فرانسه مبتدی به شمار می‌رود که توسط  Danielle Maureaux و Alain Gaudin نگاشته شده است.

این کتاب با تقسیم مطالب کوتاه و منطقی و داشتن ساختاری گام به گام، یادگیری قواعد زبان فرانسه را برای مبتدیان قابل فهم و ساده می‌کند. ارائه توضیحات شفاف و مختصر این کتاب از دیگر مزایای آن به شمار می‌رود که از اصطلاحات غیر ضروری و پیچیده پرهیز شده است.

بنابراین منجر به درک بهتر مفاهیم گرامری توسط زبان‌آموزان خواهد شد. فایل صوتی که همراه این کتاب ارائه می‌شود امکان تلفظ صحیح کلمات و جملات را فراهم می‌کند.

محتوای کتاب:

 • درس‌های 1 تا 25: در این درس‌ها، به آموزش قواعد پایه زبان فرانسه مانند صرف افعال، ضمایر، ساختار جمله و انواع جملات پرداخته می‌شود.
 • درس‌های 26 تا 50: در این درس‌ها، به مرور و تثبیت آموخته‌های درس‌های قبلی پرداخته می‌شود و قواعد پیچیده‌تر زبان فرانسه مانند زمان‌های مختلف افعال، صفات، حروف اضافه و ضمایر انعکاسی آموزش داده می‌شود.
 • بخش Annexes: این بخش شامل جداول صرف افعال، ضمایر و سایر اطلاعات گرامری مفید است.
 • بخش Corrigés: در این بخش، پاسخ تمرینات هر درس ارائه شده است.

کتاب Grammaire progressive du français به عنوان یکی از منابع معتبر و کارآمد برای آموزش گرامر زبان فرانسه به افراد مبتدی، به شما کمک می‌کند تا پایه و اساس قواعد این زبان را به طور اصولی و عمیق یاد بگیرید.

زبان فرانسه - کاماپرس

کتاب Vocabulaire progressif du français

یکی از منابع جامع و کاربردی برای غنی‌سازی دایره لغات زبان فرانسه در سطح مبتدی A1-A2 کتاب آموزش زبان فرانسه مبتدی Vocabulaire progressif du français است. این کتاب با آموزش لغات ضروری به صورت گام به گام در زمینه‌های مختلف، یادگیری زبان فرانسه را آسان کرده است.

کتاب Vocabulaire progressif du français، به واژگان و درس‌های کوتاه تقسیم شده تا مطالب را برای مبتدیان قابل فهم و ساده کند. این کتاب توسط Danielle Maureaux و Alain Gaudin، نگاشته شده که بر زمینه‌های مختلف زندگی روزمره، مانند سلام و احوالپرسی، معرفی خود و دیگران، بیان علایق و صحبت در مورد خانواده و دوستان تمرکز دارد. در هر درس، تمرین‌های متعددی برای تثبیت آموخته‌ها و سنجش میزان یادگیری ارائه شده است.

محتوای کتاب:

 • درس‌های 1 تا 50: در این درس‌ها، واژگان ضروری در زمینه‌های مختلف مانند خانواده، دوستان، محل زندگی، غذا، لباس، اوقات فراغت، سفر و … آموزش داده می‌شود.
 • بخش Annexes: این بخش شامل لیست واژگان هر درس به همراه ترجمه آنها به فارسی است.
 • بخش Corrigés: در این بخش، پاسخ تمرینات هر درس ارائه شده است.

انتهای پیام

مرتبط با : آموزشگاه زبان ملل
نهال گشت
تهران آهن
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز