بانک کارآفرین

بانک کارآفرین با ارایه تسهیلات ویژه از مدافعان سلامت کشور قدردانی کرد

بانک کارآفرین به عنوان مدرن‌ترین، سریع‌ترین و پیشروترین بانک ایرانی با توجه به تکنولوژی و محصولات و خدمات متمایز مطرح شده است. حال این بانک در راستای قدردانی از مدافعان سلامت کشور و پاسخگویی به نیازهای آنها و تسهیل شرایط دریافت تسهیلات برای این قشر، از طرحی با عنوان «ارزش سلامت» رونمایی کرد.

به گزارش کاماپرس، بانک کارآفرین قصد دارد در ارایه خدمات نوین و نظام مدرن بانکداری پیشرو باشد و به موازات آن به عنوان یک بانک امین، سرآمد و نوآور نیز شناخته شود. لازمه این امر انعطاف‌پذیری و کارآفرینی است که سرلوحه کار همکاران در بانک کارآفرین قرار گرفته‌است. هدف بانک کارآفرین از اجرای این طرح، مشارکت در توسعه و بهسازی بخش درمان و پزشکی است که در نهایت به بهره‌مندی بیشتر و گسترده‌تر جامعه از خدمات درمانی و پزشکی منجر خواهد شد. در این طرح کلیه اشخاص حقیقی فعال در بخش‌های پزشکی اعم از عمومی و تخصصی و رشته‌های مرتبط با آن در صورت برخورداری از شرایط اعتباری می‌توانند بر اساس ضوابط از انواع تسهیلات طرح ارزش سلامت برای خرید مواد اولیه، خرید تجهیزات و لوازم کار، خرید مطب یا محل فعالیت و همچنین تعمیر و بازسازی آن بهره‌مند شوند.

دنیای اقتصاد در گزارشی افزود: بنابر این گزارش سقف تسهیلات طرح حاضر متناسب با گروه‌های هدف مشخص شده در طرح حداکثر معادل ۲۰ میلیارد ریال برای خرید محل فعالیت/ مطب، ۱۵ میلیارد ریال برای خرید تجهیزات، مواد اولیه و لوازم مصرفی مورد نیاز و یک و نیم میلیارد ریال جهت تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ مطب است. نرخ سود تسهیلات پرداختی در طرح ارزش سلامت، مطابق با نرخ سود ابلاغی از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات نیز بابت خرید مطب یا محل فعالیت، خرید تجهیزات سرمایه ثابت، تعمیر و بازسازی محل فعالیت/ مطب برابر با ۶۰ ماه و بابت تسهیلات سرمایه در گردش خرید مواد و لوازم مصرفی برابر با ۱۲ ماه است. گروه‌های هدف این طرح پزشکان عمومی و متخصص، دندانپزشک، داروساز، روانپزشکان، سایر رشته‌های مرتبط با پزشکی، دندان‌سازها، کلیه رشته‌های روانشناسی و مشاوره مامایی، اتاق عمل و هوشبری، کارشناس و کارشناس ارشد رشته‌های مرتبط پزشکی، مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در منزل و دارندگان دکترای علوم آزمایشگاهی اعلام شده است.

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم  روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام