2 قابلیت جدید به اینستاگرام اضافه می‌شود

اینستاگرام برای بهبود تولید محتوای کاربران این پلتفرم، مدام در حال تست و اضافه کردن قابلیت جدید به این شبکه اجتماعی است.

به گزارش کاماپرس، این شبکه اجتماعی به تازگی دو قابلیت جدید را تست می‌کند که در صورت بهبود شرایط کاربری این فضا، به صورت دائمی به اینستاگرام اضافه خواهند شد.

اولین قابلیتی که اینستاگرام در حال تست آن است، اضافه کردن تایم استوری‌ها و تغییر آن از 15 ثانیه به 60 ثانیه است که با اضافه شدن این قابلیت، کاربران این شبکه اگر بخواهند استوری یک‌دقیقه‌‌ای بذارند، ویدیوها به چهار اسلاید تبدیل نمی‌شود و فقط یک اسلاید کامل برای مخاطبان خود منتشر می‌کنند.

اجاره خودرو در تهران

دیگر قابلیت جدید اینستاگرام اضافه شدن ابزاری برای اسپانسریابی است که می‌تواند به راحتی تولیدکنندگان محتوا را به برندهای اسپانسر وصل کند؛ به این ترتیب درآمد حاصل از این پلتفرم را نیز افزایش خواهد داد.

چندی پیش این شبکه اجتماعی قابلیت همکاری تجاری / Payed Sponsorship را برای کسب و کارها فراهم کرده بود و حالا قابلیت دیگری را به صورت آزمایشی ارائه خواهد کرد. در این روش باکسی با عنوان همکاری/Partnership در دسترس تولیدکنندگان محتوا قرار خواهد گرفت تا به راحتی با صاحبان کسب و کارها و برندها در تماس باشند. در مدت آزمایشی این طرح، فقط چند برند محدود حضور خواهند داشت.

مرتبط با : اینستاگرامفیسبوک
قیمت روز تیرآهن
نرم افزار حسابداری
لوازم آرایشی سفیر
تور اروپا نوروز 1403
سیم آخر-کاماپرس
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز