12 بانک مکلف به پرداخت وام 100 میلیون تومانی بدون ضامن شدند

همزمان با اعلام ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور، مبنی بر پرداخت وام خرد بدون ضامن، سیداحسان خاندوزی، وزیر اقتصاد، اعلام کرد که زمینه سازی برای این اقدام در حال تکمیل است. اخیرا اعلام شده که 12 بانک مکلف به پرداخت این وام هستند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، بعد از انتشار اخبار متعدد از رسانه‌های مختلف، مشخص شد که کارمندان ارگان‌ها و نهادهای مختلف دولت، امکان دریافت وام 100 میلیون تومانی بدون ضامن را دارند. طبق آخرین اطلاعات این کار براساس اعتبارسنجی متقاضیان واجد شرایط صورت می‌گیرد. به همین منظور هم رتبه اعتبارسنجی برای افراد تعریف شده است. براساس اخبار منتشر شده، اگر متقاضیان واجد شرایط در یکی از رتبه‌های آ، بی و سی قرار بگیرند امکان دریافت این وام را دارند.

اجاره خودرو در تهران

اخبار مرتبط را بخوانید:

به منظور پرداخت این تسهیلات 12 بانک دولتی اعلام آمادگی کرده‌اند. بانک‌های سپه، صادرات، ملی، پست بانک ایران، ملت، توسعه صادرات، صنعت و معدن، کشاورزی، رفاه کارگران، مسکن، کشاورزی، قرض الحسنه مهر ایران و تجارت مکلف به پرداخت وام بدون ضامن هستند.

وام بدون ضامن برای دیگر گروه‌های جامعه هم عملیاتی می‌شود؟

البت هنوز خبری از زمان دقیق پرداخت این نوع وام‌ها در دست نیست. اما خاندوزی اعلام کرده با پیگیری‌های به عمل آمده این امکان وجود دارد تا کارمندان و کارکنان دولت از ابتدای هفته آینده به منظور درخواست این وام در یکی از 12 بانک عامل اقدام کنند. طبق اعلام افراد ذی ربط، این وام در مرحله اول فقط به کارکنان دولتی پرداخت خواهد شد. اما احتمالا این طرح بعدها برای دیگر اقشار جامعه مثل کارمندان بخش خصوصی، کارگران و … هم عملیاتی می‌شود.

مرتبط با : بانک تجارتبانک توسعه تعاونبانک توسعه صادرات ایرانبانک رفاهبانک سپهبانک صادراتبانک صنعت و معدنبانک قرض الحسنه مهر ایرانبانک کشاورزیبانک ملتبانک ملیپست بانک
نرم افزار حسابداری
قیمت روز تیرآهن
لوازم آرایشی سفیر
سیم آخر-کاماپرس
تور اروپا نوروز 1403
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز