11 نکته خواندنی از بیمه آسماری

«شرکت بیمه آسماری» سال 1391 در منطقه آزاد کیش به ثبت رسید. نیاز بازار بیمه و کشش بازار تقاضا در ایران، به ویژه در مناطق آزاد و نواحی ویژه اقتصادی به خدمات کیفی بیمه در سطح بین‌المللی، از عوامل موثر در تاسیس این شرکت بود.

کاماپرس در ادامه 11 نکته از این شرکت را برای فعالان صنعت بیمه و علاقمندان به این حوزه منتشر می‌کند؛

1. شرکت بیمه آسماری توسط علیرضا یزدان‌دوست مدیریت می‌شود؛ این مجموعه بیش از 71 کارمند اصلی دارد.

2. محصولات این مجموعه در حوزه‌های بیمه‌های درمانی، صنعتی و بیمه‌هایی مثل مسافرتی، بدنه اتومبیل، عمر و سرمایه گذاری و… ارائه می‌شود.

3. شرکت جامعه مهندسان کیش، کانون وکلای دادگستری مرکز، شرکت اریکسون، خدمات بازرسی بین‌المللی بخرد، شرکت فراسکو عسلویه و… از مشتریان این مجموعه هستند.

4. بیمه آسماری 8 سهامدار دارد. اس.اُ.اس- مجموعه‌ای فعال در خدمات درمانی و خدمت رسانی به شرکت‌های بیمه- یکی از سهام‌داران عمده این مجموعه معرفی شده است.

5. خدمات الکترونیکی این مجموعه شامل استعلام و چاپ بیمه نامه، استعلام قیمت بیمه شخصی ثالث، پرتال بیمه شدگان درمان، پرداخت حق بیمه و استعلام صحت بیمه نامه است.

6. شعبه‌ها و نمایندگان فعال این مجموعه در استان تهران و منطقه‌های آزاد ارس، اروند، بوشهر، کیش و قشم قرار دارد. باجه‌های فروش این شرکت در شهرهای مشهد، ساری، کرج، رشت، ارومیه، اصفهان، اهواز، تبریز، شیراز، کرمان، همدان و یزد هستند.

7. شرکت بیمه آسماری، با همکاری شرکت کمک رسان ایران- اس.اُ. اس- همراه اول و شرکت جیرینگ از سال 1396، خدمات بیمه درمان تکمیلی را با نام «بیمه جوان» به صورت الکترونیک نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.

8. بیمه آسماری در بیست و هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه حضور داشت و در این رویداد کتاب «بیمه اتکائی کاربردی» نوشته لطف‌اله نکوئی دستجردی، عضو هیئت مدیره شرکت بیمه آسماری، به عنوان «کتاب برگزیده سال» انتخاب شد.

9. این شرکت سال گذشته در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته حضور داشت و در این رویداد به معرفی بیمه کرونا و ارائه خدمات بیمه درمان به مسافران و… پرداخت.

10. امسال بیمه آسماری برای ششمین بار متوالی، رتبه اول توانگری را کسب کرد. همچنین این مجموعه توانست تندیس اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری را از آن خود کند. از جمله اتفاقات دیگری که در سال جاری برای این مجموعه به ثبت رسید، تحت پوشش قرار گرفتن بیمه ای هتل آوینا توسط بیمه آسماری بود.

11. این مجموعه در نیمه اول سال 1399 نسب مدت مشابه سال گذشته رشد 100 درصدی را به لحاظ حجم عملیات انجام شده بدست آورده است.

مرتبط با : بیمه آسماری