100 گیگ اینترنت رایگان از رایتل هدیه بگیرید

رایتل طرح روزهای رایتلی را برای مشترکان خود در نظر گرفته که می‌توانند تا سقف 100 گیگابایت از این اپراتور هدیه بگیرند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ روز، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، رایتل که پیش از این هدیه 30 گیگابایتی را برای مشترکان خود در نظر گرفته بود، همزمان با ورود به تابستان این هدیه را تا سقف 100 گیگابایت افزایش داده؛ گفتنی است این هدیه به صورت تصادفی برای مشترکان فعال می‌شود.

مشترکان رایتل می‌توانند یک روز در هفته با مراجعه به اپلیکیشن رایتل من هدیه خود را از این اپراتور دریافت کنند که حداقل اینترنت هدیه 200 مگابایت و حداکثر حجم آن 100 گیگابایت به صورت تصادفی است.

از زمان فعال‌سازی بسته اینترنت هدیه فقط 24 ساعت مهلت است که از آن استفاده شود و تا زمان منقضی شدن بسته دریافتی، امکان دریافت بسته جدید وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است اگر فردی تمایل به دریافت هدیه رایگان از سوی رایتل دارد باید سیم‌کارتی فعال داشته باشد. بنابراین اگر بدهی یا مسدودی برای سیم‌کارت رخ داده باشد، باید ابتدا سیم‌کارت فعال و سپس برای دریافت هدیه اقدام شود.

همچنین رایتل برای مشترکان دائمی، اعتباری و دیتا بسته‌های اینترنتی متنوعی ارائه می‌دهد که مدت زمان آن از یک روز تا 365 روز متغیر است. تنوع بسته‌های این اپراتور از 50 مگابایت شروع می‌شود و بسته‌هایی با حجم 100 گیگابایت نیز ارائه می‌دهد. قیمت بسته‌های رایتل از هزار و 500 تومان شروع می‌شود و قیمت بیشترین بسته این اپراتور 220 هزار تومان قیمت دارد که هر مشترکی بنا بر نیاز خود می‌تواند بسته‌ دلخواه را فعال کند.

انتهای پیام

مرتبط با : رایتل
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.