10 نکته خواندنی درباره ارتعاشات صنعتی ایران

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران با سابقه 50 ساله در حوزه صنعت، بیش از 30 سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع لرزه‌گیرهای لاستیکی، اتصالات آکاردئونی، اتصالات پارچه‌ای و شلنگ‌های فلزی و غیرفلزی فعالیت دارد.

کاماپرس در ادامه به ۱۰ نکته کلیدی در خصوص ارتعاشات صنعتی ایران می‌پردازد؛

۱. شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در سال 1348 تاسیس شد و در همان سال فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات لاستیکی آغاز کرد.

۲. این شرکت از خانواده‌ای 200 نفری تشکیل شده است؛ 170 نفر آنها در بخش تولید و مابقی در دفتر مرکزی و سایر دفاتر داخل و خارج از کشور مشغول فعالیت هستند.

۳. علی شهیدیان اکبر، موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت ارتعاشات صنعتی ایران است. سایر اعضای هیات مدیره این شرکت عبارتند از: علی داننده، مریم شهیدیان اکبر، علیرضا شهیدیان اکبر و داریوش خدابخشی.

آریاک سفر

۴. این شرکت محصولاتی نظیر اتصالات آکاردئونی، لرزه‌گیرهای لاستیکی، اتصالات پارچه‌ای، شلنگ‌های فلزی و غیرفلزی و صنایع پلاستیکی را در دست تولید دارد.

۵. شرکت‌های آلفاگوما، بالفلکس، دانلوپ، سولِکو، کوزوفلکس، دینامیک، اروفلکس، شرکای تجاری شرکت ارتعاشات صنعتی ایران هستند.

۶. تندیس چهارمین جشنواره کارآفرینان برتر، مقام سوم جشنواره مینی والیبال، مقام اول مسابقات سوپرلیگ اسکی چمن ایران، مقام دوم مسابقات لیگ بین‌المللی اسکی آلپاین، لوح سپاس پنجمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش، تندیس همایش کیفیت در تولید و خدمات و نقش آن در کسب رضایتمندی مشتری از جمله جوایز و افتخاراتی است که این شرکت دریافت کرده است.

۷. یکی از امتیازاتی که شرکت ارتعاشات صنعتی را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، ارائه خدمات پس از فروش توسط این شرکت به مشتریانش است. خدمات پس از فروش این شرکت شامل اتصالات روتین، اتصالات آکاردئونی و لرزه‌گیرهای لاستیکی به مدت 7 سال، کلیه قطعات سفارشی از تاریخ نصب به مدت 12 ماه و از تاریخ تحویل به مدت 18 ماه تحت گارانتی این شرکت است.

۸. البته شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در زمان نصب و راه‌اندازی محصولات، کارشناس ناظر برای مشتریان اعزام می‌کند. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل پس از نصب کارشناسان، ضمن بازدید از محل و ارائه راهکارهای مناسب، جلسات فنی و رفع اشکال برگزار می‌کند.

۹. این شرکت علاوه بر فعالیت در بازارهای داخلی، به توسعه کار خود در بازارهای خارجی و افزایش صادرات محصولات خود می‌پردازد. از جمله بازارهای صادراتی این شرکت می‌توان از کشورهای آسیای میانه، کشورهای حاشیه خلیج فارس، پاکستان و عراق نام برد. از جمله کشورهایی که تاکنون محصولات صادراتی ارتعاشات صنعتی ایران را دریافت داشته‌اند، می‌توان به امارات متحده عربی، سوریه، اردن و ترکیه اشاره کرد.

۱۰. شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در نمایشگاه‌هایی از جمله نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی سال 95، نمایشگاه‌های نفت و حفاری خوزستان سال 96، نمایشگاه تخصصی تجهیزات آشپزخانه صنعتی سال 98 و … حضور داشته است.

مرتبط با : ارتعاشات صنعتی ایران
نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز