10 موقعیت شغلی تولید محتوا با حقوق بیش از 10 میلیون تومان در تهران

تورهای مسافرتی لحظه آخر

یکی از مشاغلی که طی سال‌های گذشته به‌خصوص با رونق فضای مجازی گسترش بسیاری پیدا کرده، تولید محتوا است. در این بین اما بسیاری افراد با توانایی‌های لازم برای این موقعیت به دنبال جایگاه شغلی مناسب با حقوق معقول هستند.

بر همین اساس کاماپرس در ادامه 7 مورد از موقعیت‌های شغلی تولید محتوا با حقوق بیش از 10 میلیون تومان در سایت جابینجا را بررسی خواهد کرد؛

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

*یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تبلیغات، بازاریابی و برندسازی نیروی تولید محتوا استخدام می‌کند. این شرکت برای این جایگاه حقوق 10 میلیون تومان را مشخص کرده و فرد باید مطالب موردنیاز سایت، شبکه‌های اجتماعی، بلاگ را به صورت انگلیسی تحویل دهد. فرد باید تسلط کامل به زبان انگلیسی در راستای مکالمه و مکاتبه بین‌المللی داشته باشد و توانایی استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی و تالیف متن نیز از دیگر مهارت‌های آگهی شده برای این موقعیت شغلی است.

*فرد تولید محتوا همچنین می‌تواند به عنوان کارشناس این موقعیت شغلی در شرکت فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت استخدام شود. حقوق مشخص شده برای این موقعیت شغلی 10 میلیون تومان خواهد بود و فرد باید تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشد. توانایی تحقیق، مقاله‌نویسی، تسلط به اصول نگارشی، توانایی انجام کارهای تیمی، دارا بودن روحیه جستجوگری و غیره از مهارت‌هایی است که فرد باید دارا باشد.

*دیگر شرکت فعال در زمینه کامیپوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت در موقعیت شغلی کارشناس ارشد تولید محتوا به صورت دورکاری استخدام می‌کند. از مهارت‌های موردنیاز برای این شغل می‌توان طراحی استراتژی، ارائه گزارش روتین، مهارت‌های نوشتاری، تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با مفاهیم سئو و غیره را نام برد. برای این موقعیت شغلی میزان 10 میلیون تومان حقوق تعیین شده است.

بیشتر بخوانید:

*شرکتی فعال در حوزه سرمایه‌گذاری و تحلیل کسب‌وکار نیرو تولید محتوا انگلیسی استخدام می‌کند. از مهارت‌های موردنظر این شرکت برای این موقعیت شغلی می‌توان به آشنایی با وردپرس، مهارت انگلیسی در سطح آیلتس 7.5، آشنایی با ابزار سئو، آشنایی با شبکه‌های اجتماعی، نوشتن سناریو برای کمپین‌های تبلیغاتی و غیره اشاره کرد. حقوقی که این شرکت برای نیرو تولید محتوا مشخص کرده 10 میلیون تومان است.

*یکی دیگر از شرکت‌های فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت برای موقعیت شغلی تولید محتوا ویدیویی استخدام می‌کند. از مهارت‌های موردنظر این شرکت که فرد کارجو باید دارا باشد می‌توان به ایده پردازی، سناریو نویسی و غیره اشاره کرد. میزان حقوق مشخص شده برای این موقعیت شغلی 12 میلیون تومان است.

*کارجو تولید محتوا همچنین می‌تواند در شرکت فعال در حوزه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت مشغول به کار شود. میزان حقوق این موقعیت شغلی 12 میلیون تومان مشخص شده و فرد باید دارای مهارت‌هایی همچون تشخیص محتوا جذاب، سناریو نویسی ویدیوئی، تولید محتوا برای پلتفرم‌های مختلف، تولید محتوا خلاق در زمینه تبلیغات دیجیتال و غیره باشد.

*در موقعیت شغلی تولید محتوا، یکی دیگر از شرکت‌های فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و کامپیوتر نیز کارجو می‌پذیرد. میزان حقوق مشخص شده برای این موقعیت شغلی 15 میلیون تومان است. نیرو تولید محتوا باید مهارت‌هایی همچون ایده‌های خلاقانه در حوزه تولید محتوا، توسعه استراتژی و ساختار محتوایی شبکه‌های اجتماعی، مدیریت تیم نویسندگان، مدیریت تقویم محتوایی، تحقیق و نگارش متون به زبان اصلی و غیره را دارا باشد.

انتهای پیام

مرتبط با : جابینجا
آهن رویال
روکش مارال
آریاپی
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز