10 سوال که کارلوس کیروش بی‌پاسخ گذاشت و رفت

تورهای مسافرتی لحظه آخر

كيروش پس از بازگشت از جام جهانی، ایران را ترک کرد. این در حالی است که اعضای هیات رئیسه اطلاعی از نحوه تسویه حساب و ادامه همکاری با این مربی نداشتند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ ورزشی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، این سومین باری بود که کارلوس کیروش به صورت متوالی مربی تحقق رویای صعود شد اما نتوانست به آن دست پیدا کند. این بار کیروش بدون هیچ پاسخگویی کشور را ترک کرد و حتی از زیر بار مصاحبه‌های تشریفاتی نیز شانه خالی کرد. اما سوال این است که چرا نشست خبری کی‌روش پیش از سفر به قطر لغو شد؟ چرا با وجود انتظار خبرنگاران، کی‌روش تشخیص داد که در این مصاحبه حضور پیدا نکند؟

به نقل از دنیای اقتصاد، اصلا چرا تیم ملی ایران، مسن‌ترین تیم راه‌یافته به جام جهانی بود و حتی یک بازیکن زیر 23 سال هم نداشت؟ چه توجیهی وجود دارد برای اینکه تیم ملی ناقص به قطر رفت و فهرست آن به جای 26 بازیکن، 25 بازیکن داشت؟ با همه این‌ها، چرا تیم ملی به جای 3 دروازه‌بان، با 4 دروازه‌بان به جام جهانی رفت؟ امیر عابدزاده یا پیام نیازمند به چه دلیلی اعزام شدند؟

حتی سوال افکار عمومی مبتنی بر فتوشات‌های تصنعی بازیکنان تیم ملی نیز بی‌پاسخ گذاشته شد. آیا واقعیت داشت که این عکس‌ها به دستور کیروش گرفته شده‌اند؟

راز آسمان پایتخت

چرا حتی باوجود اینکه دفاعی بازی‌کردن امضای کیروش است، در قلب خط دفاع از زوج شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان استفاده نشد؟ آنها در سالیان اخیر بهترین مدافعان ایران بودند و به واسطه حضور مستمر کنار یکدیگر در اوج هماهنگی به سر می‌بردند. آیا این ریشه در کینه کیروش از شجاع خلیل‌زاده دارد؟

دلیل بازگشت بیرانوند مصدوم و ناآماده به ترکیب اصلی در بازی مقابل آمریکا چه بود؟ تیم ملی در لحظات آخر سرشار از نیاز تنها یک گل بود، پس چرا سردار آزمون تعویض شد؟

این‌ها همه سوالاتی هستند که کیروش آن‌ها را بی‌پاسخ گذاشت. چرا کیروش به این سوالات پاسخ نداد؟

انتهای پیام

آریاپی
دادپویان
رایانه کمک
ایده سبز
اوج آرام
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز