کرایه اسنپ و تپسی باز هم گران شد

نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی مثل اسنپ و تپسی در روزهای اول سال با افزایش زیادی همراه بود، اما گویا قرار است نرخ کرایه تاکسی اینترنتی باز هم گران‌تر شود.

به گزارش کاماپرس، بسیاری از مسافران تاکسی‌های اینترنتی در ایام نوروز از قیمت بالای کرایه گلایه داشتند. قیمتی که گفته می‌شد ویژه تعطیلات است و دوباره به حالت عادی باز می‌گردد. اما گویا قرار است نرخ کرایه تاکسی های اینترنتی در سال ۱۴۰۰ افزایش داشته باشد.

طبق اعلام رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی همسو با افزایش هزینه نرخی کرایه تاکسی، نرخ کرایه تاکسی‌های اینترنتی هم گران می‌شود.

نرخ کرایه‌های تاکسی از اول اردیبهشت ماه و بر اساس مصوبه شورای شهر تا سقف ۳۵ درصد افزایش می‌یابد. ولی هنوز اعلام نشده به نرخ کرایه های تاکسی اینترنتی چند درصد اضافه می شود.

افزایش ۱۰ درصدی کرایه در شرایط خاص

در اپلیکیشن‌ تاکسی‌های اینترنتی به تازگی گزینه‌ای گذاشته شده که مسافران با استفاده از آن می‌توانند به رانندگان اعلام کند که در انجام سفر تعجیل عجله دارند. در این صورت درصدی به مبلغ تعیین شده برای سفر اضافه می‌شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی در این باره می گوید: نرخ هزینه سفر با استفاده از این گزینه معمولا ۱۰ درصد افزایش پیدا می‌کند و این امر طبق تصمیم مسافر است و تاکسی اینترنتی هیچ دستی در آن ندارد. شرط اتحادیه برای این اقدام تاکسی‌های اینترنتی این است که گزینه عجله دارم و افزایش نرخ هزینه سفر حتما به درخواست مسافر انجام شود و تاکسی اینترنتی به صورت پیش فرض این اقدام را انجام ندهد.

به گفته این مقام مسئول، اتحادیه کسب و کار‌های مجازی به عنوان متولی کسب و کار‌های اینترنتی با وجود اینکه انتقاداتی از سوی برخی مردم برای گزینه عجله دارم وجود داشت، هیچ مخالفتی با این طرح ندارد.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

مرتبط با : اسنپتپسی
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

 

 

 

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 24
دوست نداشتم: 21
میانگین امتیازات: 1.14

5 دیدگاه در “کرایه اسنپ و تپسی باز هم گران شد

سلام،اینجانب مهدی اشکانی حرفه،با قدرت به شمامیگویم که هزینه سفربااسنپ منصفانه برای دوطرف است ولی تپسی به دلیل خدمات ضعیف ودیرسرویس دهی،پایینترنرخ گذاری میکند.درنتیجه من راننده تپ سی راخاموش وفقط اسنپ کارمیکنم.ازآن طرف هم راننده نیست که تقاضای سفرتپ سی راقبول کند…پس تپ سی جان فکرنکن زرنگی،بلکه کاربلدنیستی!امیدوارم تمام زحمتکشان این شغل،باامیدوتوکل به خدا،هرشب بادست پربرگردن منزل ویادتون باشه این سختی هاتموم خواهدشد…به قول قدیم؛این نیز بگذرد…

واقعا دوست عزیز درست گفتی واقعا تپسی اینقدر کرایه پایین میزنه که فکر می کنه کارش درسته من هم همیشه مسافر اسنپ میگیرم چون حالم بده میشه از کرایه ها تپسی بعد دیدم الخمد ولله که مسافرش از بس ظلم می کنه به راننده واقعا کمه بعد نکته خنده دار دیدم یک مسافر ۱۰دقیقه یا شاید خیلی بیشتر تقاضا به تپسی میده از بس کرایه اش کمه راننده قبول نمی کندولی خدا وکیلی مسولین تپسی عقل نداران چرا مسافر ده دقیقه شاید خیلی بیشتر داره تقاضا ماشین میده از آن طرف راننده بعلت کمی کرایه درخواست نمیگیره از طرفی تپسی مثل اینکه خیلی زورش نیا کمی بیشتر کنه شاید راننده قبول کنه خدا وکیلی گاها دیدم کم هم می کنه دقیقا عمل اش برعکس اسنپ وقتی وقتی هم بهشون میگی مشتی عقب مانده پشت کامپیوتر میگن هر شصت ثانیه قیمتها بروز میشن ولی من که سه سال دارم کار می کنم ندیدم واقعا براتپسی متاسفم با این سیاست بی عقل اش

واقعا همینه ، عقل تو کلشون نیست ! تپسی و اسنپ رقیب همدیگن باهم همکاری هم ندارن ، این وسط راننده له و لورده میشه به فلانشونم نیست

رانندگان اسنپ حواستون به مدیریت اسنپ باشه چند ماهه که ناظران و مسئولین اسنپ مسافرین قم و اصفهان و قزوین و غیره را زنگ خور شما میگردانند تا ۵۰۰هزار تومان جریمه شوید همین جریمه برای من هم اومده و اصلا نه پیام رسانی میکنند و حتی جلوی زنگ خوردن را نمیگیرند تا شما رانندگان را در تله ی جریمه ۵۰۰هزار تومانی به نفع خودشان قرار دهند .لطفا مدیر اسنپ اقدام کند من راننده ای هستم که دیروز خرج استهلاک ماشینم ۲۰میلیون شد و برای شما مسئولین اسنپ هم ۵۰۰ هزار تومان جریمه پرداخت کردیم بخاطر زنگی که مشتری شما برای قم زده بود لطفا به این مردم مظلوم ظلم نکنید خداوند عالم است و حق گیرنده.

خیلی کمه کرایه ها ی جورای مفت دارن میبرن همون تایم و چهار تا مسافر تو خط بزنن بیشتر میفته براشون پدر برادر ماشین در میاد ب خاطر هیچ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *