کامبک شیبا اینو و روند قیمتی آن

ژیوار

شیبا اینو کوین نتوانست مسیر صعودی چشم گیر خود را حفظ کند و اکنون در یک روند نزولی به سر می‌برد. البته قبل از قرارگیری در این جریان، دور شدن از میانگین متحرک 50 روزه نشان داده که شتاب رشد شیبا در حال نزول بوده و با روند کلی ضعیف شدن قدرت در بازار ارز دیجیتال همسویی دارد.

به گزارش کاماپرس، نزول قیمت شیبا اینو در شرایطی اتفاق افتاده که حجم معاملات خنثی بوده و از عدم تعهد قاطع معامله گران برای حرکت نرخ آن در جهت مشخص خبر می‌دهد. تردید بازار همچنین در شاخص قدرت نسبی منعکس شده که در مرز مقدار میانی 50 قرار گرفته است. این مقدار نشان دهنده حالت میانه است و نمی‌توان از وضعیت اشباع خرید یا فروش صحبت کرد.

عدم توانایی شیبا اینو برای عبور از میانگین متحرک 50 روزه وضعیت فعلی بازار را نشان می‌دهد که بیانگر کمبود قدرت خرید در دارایی‌های مختلف است. در حال حاضر حمایت کلیدی این ارز دیجیتال 0.000021 دلار بوده و در صورتی که این مرز حمایتی از دست برود رمزارز مذکور به سمت 0.000012 دلاری عقب نشینی خواهد کرد.

دریان سفر امید

وضعیت شیبا در صورت عقب گرد دوباره

در صورتی که شیبا اینو دوباره عقب گرد داشته باشد و سطح میانگین متحرک 50 روزه را بشکند، امکان حرکت به سمت سطوح مقاومتی بالاتر فراهم است. اولین سطح مقاومتی که این ارز با آن مواجه است، حداکثر 0.00003 دلار خواهد بود. با این وجود مسیر حرکت شیبا به سمت بالا ممکن است مشکلاتی داشته باشد، زیرا چنین افزایشی به مشارکت زیاد و تغییر در احساسات نیازمند است.

حرکات بعدی این رمزارز به بازیابی قدرت آن برای بازگشت به سطوح فعلی یا مکث بازار برای افت عمقی‌تر نیاز دارد. معامله گران باید مرز 0.000021 دلاری و بازگشت احتمالی آن را در نظر داشته باشند.

انتهای پیام

مرتبط با : صرافی
نهال گشت
سبیت
روکش مارال
تهران آهن
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز