چطور برای اسکی در پیست دیزین و دربندسر تخفیف بگیریم؟

ژیوار

هوای برفی و سرد زمستان های البرز و تهران را هیچ چیز به اندازه اسکی در برف نیم تواند گرم و مطبوع کند. در این میان پلتفرم آنلاین تخفیفان بستری ایجاد کرده تا علاقه‌مندان بتوانند با 13 درصد تخفیف از پیست اسکی دربندسر و دیزین بهره ببرند.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

تخفیف پیست اسکی دیزین و دربندسر

وبسایت تخفیفان جهت رزرو بلیط اسکی دربندسر در روزهای شنبه الی چهارشنبه 10 درصد تخفیف و در تعطیلات آخر هفته پنج درصد تخفیف اختصاص می‌دهد. این شرایط برای پیست اسکی دیزین نیز مشابه است.

پیست اسکی دیزین مورد تایید فدراسیون جهانی اسکی برای برگزاری مسابقات است. جهت ورود به پیست دیزین بهتر است از خودروی شخصی استفاده شود. این مجموعه دارای 23 پیست اسکی با ویژگی‌های متفاوت متناسب با نیاز علاقه‌مندان است.

بیشتر بخوانید:

دریان سفر امید

بنا به نقل از وبسایت تخفیفان، هزینه بلیط پیست اسکی دیزین از 300 تا 400 هزارتومان درنظر گرفته می‌شود. این مجموعه از ساعت هشت الی سه بعدازظهر خدمات ارائه می‌دهد.

پیست اسکی دربندسر با برخورداری از دستگاه برف‌ساز با امکان تولید برف در دمای صفر درجه از دیگر پیست‌های پرطرفدار است. اسکی در شب از ساعت 15 الی 19 در این مجموعه امکان‌پذیر است.

هزینه بلیط پیست اسکی دربندسر از 300 الی 500 هزارتومان تغییر می‌کند. بلیط روزانه، پیست اسکی شب و بلیط گردشگری سه نوع بلیط این پیست هستند.

برخورداری از شیب‌های حرفه‌ای، وجود چهار تله کابین، دو تله سیژ، هفت تله اسکی بشقابی و یک ته اسکی چکشی از ویژگی‌های این پیست محسوب می‌شود.

انتهای پیام

مرتبط با : تخفیفان
نهال گشت
تهران آهن
روکش مارال
سبیت
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز