پیش فروش دنا پلاس توربوشارژ اتومات از فردا

تورهای مسافرتی لحظه آخر

گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به نیاز بازار به محصول دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از فردا پنجشنبه ۱۵ آبان ماه به مدت سه روز به اجرا می گذارد.

به گزارش کاماپرس، ایران خودرواز طریق صدور اطلاعیه ای در صفحه اینستاگرام این شرکت اعلام کرد در پاسخ به خواست مشتریان برای خرید محصول دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک برنامه پیش فروش این خودرو را از فردا پنجشنبه ۱۵ آبان ماه به مدت سه روز به اجرا می گذارد.

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو، برندگان طرح  پیش فروش دنا پلاس توربو شارژ اتومات ، نهایتا حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت نام از طریق قرعه کشی تعیین و اعلام خواهند شد. برندگان قرعه کشی این طرح تا ۵ روز فرصت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه علی‌الحساب خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir ارسال اقدام کنند.

راز آسمان پایتخت

موعد تحویل خودرو در طرح  پیش فروش دنا پلاس توربو شارژ اتومات اردیبهشت و خرداد سال آینده تعیین شده و این خودروها  بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد تحویل مشتریان خواهد شد.

در اطلاعیه ایران خودرو تصریح شده است که به منظور دسترسی مشتریان واقعی به خودرو تمام محدودیت‌های فروش های قبل در این طرح نیز اعمال می‌شود از جمله آن می‌توان به گذشت ۴۸ ماه از زمان ثبت نام و یا تحویل خودرو از شرکت های ایران خودرو و سایپا نداشتن پلاک فعال شخص متقاضی لزوم ارائه گواهینامه رانندگی شماره تلفن و شماره حساب بانکی به نام متقاضی اشاره کرد سند مالکیت خودروهای تحویلی نیز به مدت یک سال در رهن ایران خودرو خواهد بود.

مرتبط با : ایران خودرو
اوج آرام
آریاپی
ایده سبز
دادپویان
آهن رویال
رایانه کمک
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز