پیش بینی وضعیت رمزارز پپه در آینده نزدیک

ژیوار

ارز پپه یکی از میم کوین‌های معروف بازار است که در چند روز اخیر ریزش‌های سنگینی را تجربه کرده و اکنون برای به دست آوردن جایگاه قبلی خود تلاش می‌کند.

به گزارش کاماپرس، بعد از اتمام چهارمین هاوینگ بیت کوین، سرمایه گذاران به دقت تحرکات بازار را زیر نظر داشته و به دنبال بهترین موقعیت‌های سرمایه گذاری بودند. پپه کوین از جمله رمزارزهای مورد توجه سرمایه گذاران بود. زیرا ترکیبی از نوسانات کوتاه مدت و پتانسیل بلندمدت را نشان داده و احتمالا بتواند به مدار صعودی وارد شود. براساس آخرین اطلاعات، این میم کوین توانسته طی چند روز اخیر رشدی معادل 5.43 درصد داشته باشد.

نگاهی به روند هفتگی و ماهیانه پپه

بررسی عملکرد هفتگی این میم کوین نیز نشان دهنده بهبود وضعیت آن است. براساس بررسی‌های صورت گرفته، توکن مذکور در میان مدت معادل 21.33 درصد رشد قیمتی داشته اما این میزان افزایش نتوانسته کاهش نرخی که طی یک ماهه اخیر رخ داده را جبران کند.

با توجه به صعود‌های رخ داده و شرایط کنونی، رمزارز پپه با ارزش بازاری 2 میلیارد و 700 میلیون دلاری در رتبه 44 ارزهای دیجیتال قرار گرفته است.

دریان سفر امید

بررسی‌های صورت گرفته درباره توزیع توکن پپه نشان داده که تعداد توکن‌های در گردش با کل و حداکثر عرضه مطابق بوده و معادل 420.62 تریلیون توکن است.

بررسی روند قیمتی گذشته این توکن نشان دهنده فراز و نشیب‌هایی است که از چهاردهم اسفندماه تاکنون متحمل شد. این رمزارز از زمان ذکرشده تا به حال کاهش 39.7 درصدی را تجربه کرده که به نوعی دوره تثبیت و احتمال ارزیابی مجدد آن توسط سرمایه گذاران را نشان می‌دهد.

پپه - کاماپرس

دو دلیل عمده امیدواری نسبت به آینده پپه

با وجود تمام نوسانات، سرمایه گذاران نسبت به آینده این رمزارز پرطرفدار امیدوارتر هستند. این مورد نیز چند دلیل دارد که در ادامه اشاره خواهد شد؛

*به نظر فعالان بازار رمزارزها، احتمالا لیست شدن این توکن در صرافی معتبر کوین بیس باعث خواهد شد تا بار دیگر به بالاترین مرز قیمتی برسد و رشد را تجربه کند. با اعلام صرافی کوین بیس برای لیست کردن قراردادهای آتی پپه در صرافی بین المللی خود احتمالا این ارز دیجیتال صعود دوباره را تجربه کند. طبق اطلاعات موجود این رویداد باید در تاریخ بیست و نهم فروردین ماه 1403 رخ می‌داد اما به دلیل مشکلات فنی عقب افتاد. با وجود تعویق روی داده، سرمایه گذاران همچنان مشتاقانه در انتظار لیست شدن پپه در این صرافی بزرگ هستند. به نظر فعالان بزرگ بازار رمزارزها، دلیل این تعویق برنامه کوین بیس برای لیست کردن ترکیبی قراردادهای آتی و معاملات لحظه‌ای پپه بود. در صورتی که کوین بیس واقعا چنین سیاستی داشته باشد، احتمالا تقاضا برای این رمزارز بیش از پیش بالا برود و رشد قیمتی قابل توجه برای آن اتفاق بیفتاد.

*بهبود وضعیت کلی بازار رمزارزها حاکی از آن است که معامله گران نسبت به پتانسیل رشد پپه خوش بین هستند. به نظر تحلیلگران رشد قیمتی به نزدیک شدن دوباره این توکن به بالاترین نرخ تاریخی آن منجر خواهد شد. طبق ارزیابی صورت گرفته، پپه خود را برای یک روند صعودی بلندمدت آماده می‌کند. احتمالا در صورت تداوم صعود پپه سطوح مقاومت کلیدی آن به سطح‌های حمایتی جدید تبدیل شود و این ارز دیجیتال به قیمت‌های بالایی دست پیدا کند. در صورتی که سطوح مقاومتی قبلی به سطح‌های حمایتی جدید تبدیل شود، احتمالا اعتماد سرمایه گذاران بیش از پیش بالا برود. این پیش بینی با تحلیل تکنیکال همسو است.

انتهای پیام

مرتبط با : صرافی
نهال گشت
تهران آهن
آژانس هرمس 724
سبیت
روکش مارال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز