پژو 206 تیپ 2 هر روز گران‌تر از دیروز/ قیمت 27 مهر

پژو 206-کاماپرس

پژو 206 تیپ 2 پس از افزایش قیمت در دو روز گذشته، امروز نیز مجددا افزایش قیمت پیدا گرد.

کاماپرس در ادامه به بررسی قیمت خودروی پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر می‌پردازد؛

پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر مدل ۱۴۰۱ در بازار 310 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسد. این خودرو نسبت به روز گذشته 500 هزار تومان افزایش قیمت داشته است.

پژو ۲۰۶ تیپ۲ صفر علاوه‌بر مدل ۱۴۰۱ در دو مدل دیگر یعنی مدل‌های  ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ صفر نیز در بازار حضور دارد. همین موضوع سبب شده است که خریداران بتوانند با بودجه محدودتر خودروی صفر خریداری کنند.

امروز 27 مهرماه ۱۴۰۱ خودروی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ صفر مدل ۱۴۰۰ در بازار 297 میلیون تومان قیمت دارد. این مدل ۲۰۶ تیپ ۲ نسبت به دیروز تغییر قیمت نداشته است.

آریاک سفر

پژو ۲۰۶ تیپ۲ مدل ۱۳۹۹ صفر نیز نسبت به دیروز تغییر قیمت نداشته است. پژو ۲۰۶ تیپ۲ با سی‌دی و پلیر و سنسور عقب، 286 میلیون تومان قیمت دارد.

پژو 206-کاماپرس

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده

خریداران زیادی در بازار خودرو به دلیل مالی به سراغ خرید خودروهای صفر نمی‌روند. همین مسئله باعث شده است که بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده رونق خاصی را در سال‌های اخیر تجربه کند.

کاماپرس در ادامه به بررسی قیمت مدل‌های متنوع پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده می‌پردازد.

در یکی از سایت‌‌های مربوط به خرید و فروش خودرو پژو ۲۰۶ تیپ۲ کارکرده مدل 1395 با 125 هزار کیلومتر کارکرد 217 میلیون تومان برای خریداران در دسترس است. خودرو 11 ماه بیمه دارد و بدون رنگ و خط و خش است. روکش‌های صندلی چرم هستند و شاسی‌های خودرو کاملا سالم‌اند.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل 1394 با 170 هزار کیلومتر کارکرد 217 میلیون تومان آگهی فروش شده است. خودرو از لحاظ فنی کاملا سالم است و هیچ‌گونه زدگی و خط و خشی ندارد. خودرو 11 ماه بیمه دارد و دارای برگه معاینه فنی است.

دیگر پژوی ۲۰۶ تیپ ۲ کارکرده مدل 1389 با 198 هزار کیلومتر کارکرد 151 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. خودرو تعمیر اساسی شده و جلوبندی کاملا سرویس شده است. هم‌چنین خودرو دارای دزدگیر تصویری است.

خریداران خودروی کارکرده با جست و جویی ساده در فضای اینترنت می‌توانند پژو 206 تیپ 2 را به مبلغ زیر 100 میلیون تومان نیز پیدا کنند.

پژو 206 تیپ 2 کارکرده مدل 1385 با 270 هزار کیلومتر کارکرد 98 میلیون تومان آگهی فروش شده است. خودرو تمام رنگ است و شش ماه بیمه دارد. شاسی‌ها کاملا سالم هستند و لاستیک‌ها نو شده‌اند.

نویسنده: مسعود جهاندیده

انتهای پیام

مرتبط با : ایران خودروپژو
نرم افزار حسابداری
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز