پرداخت 35 هزار فقره وام به بازنشستگان به صورت غیرحضوری توسط بانک رفاه

بانک رفاه‌کارگران برای گسترش خدمات الکترونیکی و به منظور کاهش بیماری کرونا، 35 هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان را، بدون نیاز به حضور آن‌ها در شعب، پرداخت کرد.

به گزارش کاماپرس، براساس اطلاعات صفحه رسمی بانک رفاه‌کارگران، تحول اساسی در زیرساخت‌های ارتباطی، بسترهای خدمات الکترونیک و راه‌اندازی شعب دیجیتال جزو برنامه‌های این مجموعه است. در همین راستا و به منظور جلوگیری از افزایش بیماری، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه بازنشستگان کاملاً به صورت الکترونیکی انجام شد.

پیش از این بانک رفاه به منظور کاهش آسیب‌های ناشی از ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی، مبلغ صدور کارت هدیه را حداکثر 20 میلیون ریال تعیین کرد. هم‌چنین سقف مبلغ کارت به کارت را افزایش داد. امکان تمدید تاریخ انقضاء کارت‌ بانکی را تا پایان سال 1399، برای کاربران فراهم کرد. افرادی که تمایل ندارند کارت‌ آن‌ها به صورت خودکار تمدید شود، می‌توانند در پیامک ارسالی از طرف بانک، درخواست غیرفعال‌سازی خود را اعلام کنند. در این ایام، درصورتی که کاربران نیازمند مراجعه ضروری به شعب بانک رفاه کارگران باشند، برای آن‌ها امکان دریافت نوبت از طریق تماس تلفنی وجود دارد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک رفاه