ورود فیدیلیو به بازار سفارش آنلاین غذا

فیدیلیو رقیب جدید اسنپ فود به بازار می آید-کاماپرس
تورهای مسافرتی لحظه آخر

فیدیلیو یکی از اولین پلتفرم‌های صنعت غذا که پیش از این در حوزه نقد و بررسی رستوران‌ها و کافه‌ها فعالیت داشت، اخیرا به بازار سفارش آنلاین غذا وارد شده است.

به گزارش کاماپرس، هم اکنون پلتفرم‌هایی همچون اسنپ فود، اُفود و غیره در این بازار فعال هستند و به نظر می‌رسد که فیدیلیو نیز با هدف کاهش انحصار در این حوزه از اقتصاد دیجیتال وارد شده است.

توسعه اقتصاد دیجیتال باعث ایجاد بازارهای رقابتی و افزایش سطح دسترسی شده است، به طوری که انحصار در این حوزه دیگر پایدار نخواهد بود. با ورود بازیگران جدید، بازار سفارش آنلاین غذا نیز به تدریج متنوع‌تر می‌شود و رقابت بین کسب‌وکارها بیشتر خواهد شد، بازاری که در سال‌‌‌های گذشته با کنار رفتن کسب‌‌‌ و کارهای کوچک انحصاری شده بود.

به نقل از دنیای اقتصاد، بعد از اعلام گروه گلرنگ مبنی بر راه‌اندازی و توسعه اُفود به عنوان رقیبی جدی برای اسنپ‌فود، اخیراً فیدیلیو نیز ورود خود به بازار سفارش آنلاین غذا را اعلام کرده است. این پلتفرم که تا کنون در زمینه نقد و بررسی رستوران‌ها و کافه‌ها فعالیت داشته، اکنون اعلام کرده که به حوزه سفارش آنلاین غذا نیز وارد شده است.

فیدیلیو ادعا کرده که با ۱۵ سال تجربه، حدود یک میلیون کاربر فعال دارد و در یک سال و نیم گذشته به توسعه این محصول جدید پرداخته است. به نظر می‌رسد که فیدیلیو نسخه بتای سرویس سفارش آنلاین غذای خود را برای تهران آماده کرده است و یک سیستم لجستیک اختصاصی نیز دارد.

بیشتر بخوانید: 

انتهای پیام

مرتبط با : اسنپ فودفیدیلیوگلرنگ
روکش مارال
رایانه کمک
آریاپی
آهن رویال
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز