وام 200 میلیون تومانی با گردش حساب!

بانک سپه به منظور جبران بخشی از کمبود مالی مشتریان واجد شرایط خود و در صورت ایجاد گردش حساب مناسب، به آن‌ها وام 200 میلیون تومانی اعطا می‌کند. این تسهیلات تحت طرح «نگین میثاق» به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌شود.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، افرادی که خواهان دریافت وام 200 میلیونی طرح نگین میثاق هستند باید در یکی از شعب بانک سپه سپرده قرض الحسنه داشته باشند یا آن را افتتاح کنند. سود این تسهیلات بین 5 تا 18 درصد است. مدت زمان خواب سپرده برای دریافت این وام یک ماه است. افرادی که خواهان دریافت این وام هستند باید بتوانند یک ضامن رسمی معتبر به بانک ارائه دهند. حداکثر زمان برای بازپرداخت این وام 60 ماه اعلام شده است.

اخبار مرتبط را بخوانید:

مبلغ اقساط وام 200 میلیون تومانی طرح نگین میثاق

با توجه به توضیحات ذکر شده، در صورتی که بانک حداکثر مبلغ وام را به همراه سود 18 درصد و مدت زمان بازپرداخت مذکور به یکی از متقاضیان بپردازد، میزان اقساط برای وی 5 میلیون و 78 هزار و 685 تومان خواهد بود. کل سود این مبلغ وام 104 میلیون و 721 هزار و 129 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 304 میلیون و 821 هزار و 129 تومان خواهد بود. پرداخت هزینه‌های جانبی تشکیل پرونده و اعتبارسنجی هم به مخارج متقاضیان وام اضافه می‌شود.

مختصری درباره بانک سپه

بانک سپه از جمله بانک‌های دولتی کشور است که انواع خدمات پولی و مالی را به اشخاص، کسب و کارهای کوچک، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و نیروهای مسلح ارائه می‌دهد. ضمنا این مجموعه همواره به تولید داخلی و کسب و کارها توجه داشته و به منظور رونق تولید و اشتغال زایی خدمات ویژه‌ای به واحدهای تولیدی و صنعتی ارائه می‌دهد. این مجموعه تاکنون دستاوردهای زیادی کسب کرده که آخرین آن مربوط به نهمین جشنواره ستارگان روابط عمومی است. بانک سپه در این جشنواره توانست تا لوح سپاس «ستاره ملی روابط عمومی» را به دست آورد.

انتهای پیام

مرتبط با : بانک سپه
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

1 دیدگاه برای “وام 200 میلیون تومانی با گردش حساب!

  1. س.م.ش گفته:

    اونوقت به این سودهای کلان که با صدتا ضامن داده میشه چی باید گفت؟؟؟
    دقیقا همان نزول میشه.
    اینجوری دارین هم از تور میخورین و هم از آخور
    بفکر مردم کم درآمد و بی‌بضاعت هم که نیستید😡😡😡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *