وام جدید 100 میلیون تومانی بانک ایران زمین + شرایط دریافت آن

معمولا بانک‌ها با پشتوانه سپرده مشتریان به منظور تامین کمبود نقدینگی آن‌ها برای خرید هر کالایی تا یک سقف مشخص تسهیلات پرداخت می‌کنند. اغلب بانک‌ها برای این مبلغ وام یک حداقل سپرده در نظر گرفته و اطلاع رسانی لازم را در این زمینه انجام می‌دهند. به گفته خود بانک‌ها این نوع وام گرفتن هم برای مشتریان و هم برای بانک سودمند است.

برای دسترسی سریع‌تر به اخبار داغ وام‌های بانکی، اینستاگرام کاماپرس را دنبال کنید. از اینجا وارد شوید.

به گزارش کاماپرس، زیرا طی مدت زمان پرداخت وام، به اصل سپرده مشتریان سود هم تعلق می‌گیرد. منتهی درصد سود برای هر مبلغ سپرده و طرحی متفاوت است. بانک ایران زمین هم در این خصوص خدمت جدیدی به مشتریان وفادار خود ارائه داده که در ادامه این گزارش جزئیات آن اعلام خواهد شد؛

امروزه اکثر بانک‌ها با پشتوانه سپرده‌های مشتریان به آن‌ها وام اعطا می‌کنند. بر اساس شرایط وام گیرنده و سوابق بانکی وی، معمولا مبلغ این تسهیلات و نوع بازپرداخت آن متفاوت است. بعضی بانک‌ها برای مبالغ بالای این نوع تسهیلات مهلت پرداخت اقساط را حداکثر 36 ماه در نظر می‌گیرند. البته بعضی بانک‌ها منعطف‌تر عمل کرده و مدت پرداخت قسط‌های این نوع تسهیلات را بیشتر می‌کنند. به هر حال به منظور استفاده از این مدل وام‌ها فرد باید یک حداقل سپرده و گردش حسابی در بانک عامل داشته باشد تا بتواند برای این نوع تسهیلات درخواست دهد.

شرایط لازم برای دریافت تسهیلات طرح انتخاب

اوایل دی ماه سال جاری بانک ایران زمین برای رفاه حال بیشتر مشتریان خود و همچنین در راستای مشتری مداری، اعطای تسهیلات در قالب طرح «انتخاب» را آغاز کرد.

روابط عمومی ایران زمین هدف اصلی این بانک را از اجرای طرح مذکور، انتخاب نوع و شکل دریافت تسهیلات توسط خود مشتریان با توجه به نیازشان اعلام کرده است. این طرح تسهیلاتی به صورت آزمایشی از ابتدای دی ماه سال جاری به اجرا درآمد و تا دی ماه سال 1401 ادامه خواهد داشت. احتمالا در صورت استقبال مشتریان اجرای این طرح تمدید شود یا متناسب با شرایط، تغییر پیدا کند.

افرادی که خواهان استفاده از تسهیلات این طرح هستند باید در بانک ایران زمین سپرده قرض الحسنه داشته باشند. در صورتی که متقاضیان این سپرده را ندارند، باید آن را افتتاح کرده و حداقل مبلغ 5 میلیون تومان هم در آن واریز کنند. ضمنا افرادی امکان درخواست این وام را دارند که حداقل سه ماه از مدت زمان ایجاد میانگین حساب آن‌ها گذشته باشد. یعنی فرد باید سه ماه پس از افتتاح حساب سپرده مذکور، برای ارائه درخواست این وام به بانک ایران زمین مراجعه کند.

جزئیات بیشتر درباره طرح انتخاب ایران زمین

سود این تسهیلات برحسب دوره بازپرداخت و مدت خواب سپرده بین 10 تا 18 درصد اعلام شده است. حداکثر مبلغ این وام هم 100 میلیون تومان است که البته با توجه به مبلغ سپرده فرد تعیین می‌شود. طبق اعلام بانک ایران زمین، در این طرح سپرده فرد مسدود نخواهد شد و وی امکان استفاده از آن را طی مدت زمان پرداخت اقساط خواهد داشت.

اما ضمانت اصلی برای این وام بانک ایران زمین، ارائه ضامن معتبر است. تعداد این ضامن با توجه به مبلغ وام تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمانی که افراد این امکان را دارند تا اقساط وام را بپردازند 24 ماه اعلام شده است. متقاضیان دریافت این وام باید توجه داشته باشند که پرداخت هزینه‌های جانبی تشکیل پرونده و اعتبارسنجی بر عهده خود آن‌ها بوده و تقریبا میزان آن هم به 100 هزار تومان می‌رسد.

لازم به ذکر است که فرد متقاضی دریافت این نوع تسهیلات نباید هیچ بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی داشته باشد.

جزئیات طرح انتخاب

در صورتی که فردی واجد شرایط شناخته شود و حداکثر مبلغ وام یعنی 100 میلیون تومان را با سود 18 درصد دریافت کند و مدت زمان بازپرداخت هم برای وی 24 ماه تعیین شود، مبلغ اقساط برای وی تقریبا 4 میلیون و 993 هزار تومان خواهد بود. اما کل سود این مبلغ وام با شرایط ذکر شده 19 میلیون و 817 هزار و 845 تومان است. برای سایر مبالغ تسهیلات هم افراد می‌توانند از محاسبه گر اقساط تسهیلات بانک ایران زمین استفاده کنند.

افرادی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره این طرح بانک ایران زمین هستند می‌توانند به وبسایت رسمی این مجموعه مراجعه کنند. همچنین امکان دریافت اطلاعات از طریق تماس با مرکز مشتریان این بانک یا حتی مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین شعبه هم وجود دارد.

امروزه اکثر بانک‌ها با پشتوانه سپرده‌های مشتریان به آن‌ها وام اعطا می‌کنند. براساس شرایط وام گیرنده و سوابق بانکی وی، معمولا مبلغ این تسهیلات و نوع بازپرداخت آن متفاوت است. بعضی بانک‌ها برای مبالغ بالای این نوع تسهیلات مهلت پرداخت اقساط را حداکثر 36 ماه در نظر می‌گیرند. البته بعضی بانک‌ها منعطف‌تر عمل کرده و مدت پرداخت قسط‌های این نوع تسهیلات را بیشتر می‌کنند. به هر حال به منظور استفاده از این مدل وام‌ها فرد باید یک حداقل سپرده و گردش حسابی در بانک عامل داشته باشد تا بتواند برای این نوع تسهیلات درخواست دهد.

مرتبط با : بانک ایران زمین
بلیت هواپیما
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

5 دیدگاه برای “وام جدید 100 میلیون تومانی بانک ایران زمین + شرایط دریافت آن

  1. محمد گفته:

    بانک مهر ایران و بانک رسالت الان وام میده با سود ۴درصد و یه ضامن رسمی تا سقف ۲۰۰میلیون بعد بیای پولتو بذاری بانک ایران زمین تا۳ماه بعدش بهت وام بدن با سود۱۸درصد خخخخخخخ

  2. کریم نجفی لاهرود گفته:

    سلام من کریم نجفی ناشنواهستم مشگین‌شهر هستم به من ۱۰۰میلیون تومان هدیه واریزبفرستادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.