وام اشتغال به 250 میلیون تومان افزایش می‌یابد

تورهای مسافرتی لحظه آخر

معاون توسعه اشتغال وزارت کار از افزایش قریب الوقوع سرانه تسهیلات اشتغال تا سقف 250 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش کاماپرس، یک مقام مسئول در وزارت تعاون اظهار کرد: با توجه به افزایش نرخ قیمت‌ها، پیشنهاد افزایش نرخ سرانه تسهیلات اشتغال به مبلغ 200 تا 250 میلیون تومان داده شده و به زودی عملیاتی می شود.
شایان ذکر است تسهیلات اشتغال به تسهیلاتی گفته می شود که با هماهنگی صندوق کارآفرینی امید در قالب طرح اشتغال فراگیر و همچنین وام اشتغال روستایی به متقاضیان واجد شرایط توسط بانک های ملی، سپه، رفاه ، صادرات، تجارت ، توسعه تعاون و کشاورزی پرداخت می شود.

بنا به اعلام تسنیم ، منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین خواستار تسهیل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی توسط بانک ها شد. وی در مورد دریافت وثایق تسهیلات اشتغال روستایی با بانک ها اتمام حجت کرد و از آنها خواست از اعمال رفتار سلیقه ای خودداری کنند . منصوری همچنین از متقاضیان این وام ها درخواست کرد تخلف بانک ها در دریافت وثایق تسهیلات اشتغال روستایی را به این معاونت اطلاع دهند.
این مقام مسئول در وزارت تعاون تصریح کرده است که طی نشست و صحبت های انجام شده با مدیران بانکی کشور، با برگشت منابع بازگشتی از پرداخت اقساط تسهیلات اشتغال روستایی به چرخه تولید در پرداخت تسهیلات اشتغالزا موافقت شده است.

راز آسمان پایتخت

برای دسترسی سریعتر به اخبار مهم روز، عضو کانال تلگرام کاماپرس شوید. برای عضو شدن اینجا را کلیک کنید.

دادپویان
رایانه کمک
اوج آرام
ایده سبز
این مقاله رو با بقیه به اشتراک بذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کرمان موتور شیراز